<Yeni Daci Sandero Sizlerle

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam paylaşım için teşekkürler. Bende bu gün gidip bayide aracı inceledim umutla gitmiştim ama açıkçası biraz hayal kırıklığı yaşadım. Aslında katalogla ve örnek resimlerle baktığım aracı bulamadım diyebilirim. Esp ve asr açma kapama tuşlarını göremedim sanırım yok ? Bütün aydınlatmaları yaktım ama katologtaki gündüz farınıda göremedim ? Direksiyondaki tuş kontrolleride yoktu acaba ülkemizdeki ve yurt dışındaki versiyonlar farklımı ? Araç dıştan gayet alımlı ve güzel baz fiyatı olan klima dahil 25.750'de iyi bir fiyat bence.sizden ricam birde Yeni Sandero Stepway'i resimleyebilirmisiniz,teşekkürler

Yeni_2013_Dacia_Sandero-4.jpg

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Teyp kısmı çok güzel cam düğmeleri r9 style halen

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayiiler fiyat konusunda yanlış mı internet mi yanlış

1.5dci 90hp 220nm 99gr CO2 STEPWAY 33790 stepne olursa 34000.Bugün inceledim hatta resimledim siyah ve bordo stepway vardı.Stepwayler oldukça iyi.

Sanderolarda tanıtımlarda lip var gelende yok

Sileceklerde fasıla yarı yok.

Genel olarak 34000 tl ye dizel jip gibi araç alıyosun varsın cam kumandası ortada olsun kolda olsa ne fark edecek :)

Eskilerle aralarında oldukça fark var.Hatta donanımhaber.com da autoexpress test youtube görüntüleri vardı çoğu vw sanmış aracı.

Stepway sanderodan daha hesaplı üstelik sandero 75hp stepway 90hp

Ön konsol kapı kapanma sesi vs çok daha iyi olmuş.İçide oldukça ferah..

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
4x4 yoksa jıp olmaz... suv görünümlü taksi olur...:D

ertuğrul güler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koltuklarına oturup dikkat eden varmı eski sanderolardaki gibi çok fazla yumuşak değilmi süngerleri? biraz daha sert olsa daha iyi olur bence.

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dacianın sayfasında yeni sandero bütün opsiyonları ekleyince (metalik renk, klima, multimedya sistemi ve ''stepne'' ekleyince 33.840 rakamı çıkıyor. Burada 33 demişsin Haydar multimedya sistemsiz üstelik. 34-35 lere dayanan sandero dizel bile olsa, dacia (dolayısıyla renault) fiyat politikasıyla kendi kendini baltalayacak gibi görünüyor. 34-37 bandında 206, i20, aveo, polo fabia hatta corsa fiesta gibi rakipler varken

Son düzenleme:

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayiiler fiyat konusunda yanlış mı internet mi yanlış

1.5dci 90hp 220nm 99gr CO2 STEPWAY 33790 stepne olursa 34000.Bugün inceledim hatta resimledim siyah ve bordo stepway vardı.Stepwayler oldukça iyi.

Sanderolarda tanıtımlarda lip var gelende yok

Sileceklerde fasıla yarı yok.

Genel olarak 34000 tl ye dizel jip gibi araç alıyosun varsın cam kumandası ortada olsun kolda olsa ne fark edecek :)

Eskilerle aralarında oldukça fark var.Hatta donanımhaber.com da autoexpress test youtube görüntüleri vardı çoğu vw sanmış aracı.

Stepway sanderodan daha hesaplı üstelik sandero 75hp stepway 90hp

Ön konsol kapı kapanma sesi vs çok daha iyi olmuş.İçide oldukça ferah..

stepway fiyatı böyleyse süper...:eyv