Yeni Fluence Alan Yok Mu ? ? ?

MNaFi_AYDIN

Muhammed NaFi Aydın,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni Fluence Alan Yok Mu ? ? ? Koca Fan clubta :(

babamsagolsun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aldım, nasıl yardımcı olabilirim :)

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 Gün önce benim aracımın yanında beyaz renklisini gördüm.Çıplak gözle fotoğraftakiler kadar mesh etmedi gözümü:)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni Fluence Alan Yok Mu ? ? ? Koca Fan clubta :(

murattunca adlı üyemiz 110 dci ıcon'a yazılmış, şubat ayı içinde gelecek diyordu

babamsagolsun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı akşam aldım, sabahı yurtdışına iş gezisine çıktım, halen dönmedim. Çok bir şey diyemem, alır almaz 150 km yol yaptım. Ortalama 5.1 yakıt tüketti. Depoyu doldurdum, 55 LT 230 TL tuttu. Pek beğendim, çok memnunum, ilk izlenimlerim bunlar...

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı akşam aldım, sabahı yurtdışına iş gezisine çıktım, halen dönmedim. Çok bir şey diyemem, alır almaz 150 km yol yaptım. Ortalama 5.1 yakıt tüketti. Depoyu doldurdum, 55 LT 230 TL tuttu. Pek beğendim, çok memnunum, ilk izlenimlerim bunlar...

hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin. güzel araç fluence yeni yüzüyle daha çekici oldular :eyv

babamsagolsun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön park sensörü ve koyu arka camlar Oyak’ın işgüzarlığı nedeniyle eksik verildi. Camlar için 350 TL geri ödeme yapacaklar (dileyene cam filmi), ama ön park sensörünü kabul etmiyorlar. Oysa bazı araçlarda var, bazılarında yok. Mantığı da çözülmüş değil, paket opsiyonlu ya da otomatik vitesli olanların bazılarında var, bazılarında yok. Sonuç olarak Icon paketin çoğunda yok, birkaç istisna var. Sanırım üretim sırasında ilk çıkanlarda yok, son çıkan birkaçında tarih nedeniyle var. Bunun dışında canımı sıkan bir şey olmadı. Ön park sensörünü kendim taktıracağım, ama orijinali gibi tampona sıfır olmayacak tabii ki. 350 TL’yi de alıp daha ucuza kendim arka cam filmi yaptıracağım. Araç estetiği de yaptıracağım, kaporta koruma vb. gibi... Hafta başı dönmüş olacağım, planda bunlar var ;)