Yeni fluence geldi...

Murattunca

Murat TUNCA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu park sensöründe mesafe gösteriyormu? Ön ve arkada kalan mesafeyi. Sizin taktırdığınız multimedya olmadan standart olarak eskilerde göstermiyorduda.
Kusura bakmayın arkadaşlar öncede söylediğim gibi tam olarak inceleme imkanım olmadı. Bugün bir daha kontrol ettim. İcon modelinde orta göstergedeki araba işaretinin üstünde hem ön hem arka sensörler mesafeyi de gösterdiğini fark ettim. Aynı zamanda sesli de devam ediyor.

Son düzenleme:

Murattunca

Murat TUNCA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun.. Su multimedya hosuma gitti. Nekadara taktirdiniz ? Ve tv sorununu cozdugunuzde soylermisiniz bizede..
Aykut 1690 dediler pazarlik falan derken 1550'ye hallettim. Icinde ekran geri gorus kamerasi dahil. Tercih etme nedenim. 2 yil garanti verdiler. Birde garanti bozulmadi. Benim icin garantinin bozulmamasi onemliydi.

Murattunca

Murat TUNCA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet tv anteni konusunda hala araştırma içindeyim. Ama genel olarak sunu gördüm hemen herkes de ayni sıkıntıdan muzdarip. Mutlaka bir çare bulacağım ama biraz zaman alacak gibi. Simdilik videolarla idare ediyoruz.

babamsagolsun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulut Gri çok hoş durmuş, özellikle yeni ön tamponla beraber, harika bir araç olmuş. Ben de – malum – 2013 Icon, 110 bg, düz vites ve beyaz renk aldım. “Bulut Gri alsaymışım keşke” dedim :) o kadar beğendim. Kazasız belasız...

---

Şu ön park sensörü meselesi canımı sıkıyor, bende yok, geçen hafta aracı teslim aldım. Oyak Kampanyası ile diye mi bilmiyorum bende yok. Halbuki otomatik, düz ayrımı olmadan Icon donanımda şubattan itibaren olması gerekiyordu.

Son düzenleme:

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Masallah
Hayirli Olsun Rengi De Cok Guzel
Kazasiz Cezasiz Binin

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah Allah kazasız belasız kulanmak nasip etsin...

Murattunca

Murat TUNCA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulut Gri çok hoş durmuş, özellikle yeni ön tamponla beraber, harika bir araç olmuş. Ben de – malum – 2013 Icon, 110 bg, düz vites ve beyaz renk aldım. “Bulut Gri alsaymışım keşke” dedim :) o kadar beğendim. Kazasız belasız...

---

Şu ön park sensörü meselesi canımı sıkıyor, bende yok, geçen hafta aracı teslim aldım. Oyak Kampanyası ile diye mi bilmiyorum bende yok. Halbuki otomatik, düz ayrımı olmadan Icon donanımda şubattan itibaren olması gerekiyordu.
On park sensoru ile ilgili hemen önümde olan olayı aktarmayı isterim. Benim işlemleri m bittiği gün. Bir arkadaş geldi aracıni teslim almak istedi. İlgili arkadaş teslim edemeyeceklerini çünkü anlaşmada ki bazı şartların uymadığı için teslim islerini durdukları ni söyledi. Özellikle arka kapılarda perde ve on park sensör belirtti. Hatta benim aracı teslim edecek arkadaş özellikle teslim islerinde tek tek gösterdi. Ama konuşmanın sonrasına sait olmadığım için teslimatlar ne zaman yapacaklarını duymadim.
Renk konusunda bende ilk dusundugumde biraz pisman olmustum. Cunku bende su kahve rengi inanilmaz begendim. Ama kullandikca insan bir sekilde alisiyor. Ve hatta baglaniyor. Simdi baska neler yaptiracagimi dusunmeye baslasim bile.