Yeni Fluence ön tampon

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farlar aynı sadece plastik tampon değişecek.Merak ettim gerçekten .Bugün sorayım servise.

görüntü olarak farlı gibi duruyor ama şeklinden dolayı bizde göz yanılması olabilir. Senden haber bekliyoruz yusuf:)

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayrıntılı incelemedim ama şu kanaateyim; eger bi makyajlama yapılıyorsa bu sadece tampondan ibaret değildir.. illaki ufak ama etkili ayrıntılarda vardır.

ŞETTO

Onur ÖZAY
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi olmadı farlarıda değiştirmek gerekir, yada bunları yapacağın parayı üstüne katıp yeni kasada alınabilir :D

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
farların değişmesine gerek yok ben bu uygulamaya şahit oldum fabrikada sadece panjurla tampon değişmesi yeterli .asıl düşünmeniz gereken gündüz farlarını nasıl yakmak olmalı çünkü beyine bağlı çalışıyorlar...
ya hiç yanmıcak yada ayrı bir anahtarla yancak....

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
farların değişmesine gerek yok ben bu uygulamaya şahit oldum fabrikada sadece panjurla tampon değişmesi yeterli .asıl düşünmeniz gereken gündüz farlarını nasıl yakmak olmalı çünkü beyine bağlı çalışıyorlar...

keşke fotoğraflasaydınız biz meraklılar ve bekleyenler için fiyat konusunda bir duyumunuz oldumu peki o sırada teşekkürler

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
keşke fotoğraflasaydınız biz meraklılar ve bekleyenler için fiyat konusunda bir duyumunuz oldumu peki o sırada teşekkürler
fabrika renault olunca para geçmiyo :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

peki gündüz ledleri park lambası düzeneğine kabloyla bağlanamaz mı?

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maiste mutlaka vardır bi fiyatı.dediğim gibi fiyatını bilmiyorum ama uyduğunu biliyorum
:)) şimdi anladım :) hiçbir satış fiyatı yokmudur en azından :)