Yeni Fluence Sorularım Var :)

yusuf21

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle merhabalar demek istiyorum yeni bir fluence aldım 1.6 touch 110 bg son hızı ve performansı hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

beyto52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba yusuf kardesım aracın hayırlı olsun aramıza hos geldn .. bnm aracım 1,5 110 bg 2012 privilige modelı aracım su an 48 bın km de ve hız olarak herzaman olmasada arada aracımızı denememız lazım :) ben 210 gordum ordu buyuk tunelde yol bostu bastım 210 dedı daha gıdıyordu ama yol sartlarından dolayı yavasladım .. babam ıse kaynaslı otobanda duz yolda 220 altına ındırdı ve klımada acıktı ... arac la hızı anlayamıyorsunuz ..

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç hızı hiç belli etmiyor bunu söyleyebilirim :eyv ben 1.5 dCi 90 beygir ile (5 ileri vites) 170 e çok rahat çıkıyorum daha tam yolunu bulamadım ve ailemin baskısıyla yavaşlamak zorunda kaldım 190 a kadar giderdi..

ama tabi ki hızı belli etmiyor diye de basmak olmaz :) yolun güvenliği önemli...

aracınız hayırlı, uğurlu olsun ALLAH kaza bela göstermesin tekerine taş değmesin :) resimlerini bekliyoruz yavrunun...

MNaFi_AYDIN

Muhammed NaFi Aydın,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ehliyetim olmadığı halde 170'i gördüm :) Babam 190'ı görmüş ama daha basmamış çünkü baya baya çok yakmaya başlamamış :)
araç 1.5 dci 5 vites :)