Yeni GrandScenic

tuqy

Tugay YILDIZ - TEKİRDAĞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı Olsun Maşallah

huey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nekadar fark verdiniz acaba:)

orasını sormayın hiç. düşündüğümden fazla oldu. :( sattığım GrandScenic üzerine %40 eklemek durumunda kaldım

ama şu var. Bu aracı beklerken bir çok araç baktım. buna yeni mercedes B 180 de dahil. bir çok orta segment suv da dahil. hiç birisinde bu kalite ve genişlik yok. ha çıtayı yükseltir üst sınıf suv'lara bakarsanız o başka. bir çok arkadaşım bu paraya Renault alınırmı vb. gibi sözler söyledi ancak arabaya binen herkes şaşkınlık içinde kaldı. Hepsinin ortak düşüncesi "Renault kendini aşmış" oldu. Bu yorumlar eski GrandScenicim içinde geçerliydi. :)

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dilegiyle :)

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı Olsun, Allah Kaza Bela göstermesin inşallah.. abi bence mantıklı bir seçim parasını sonuna kadar hakeden bir model ..

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun abi :) Ben de Coupe GT Line ları bekliyorum abi bakalım ne kadar fark isteyecekler :)

huey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüm iyi dileklerde bulunan arkadaşlara teşekkürler,

Bence ihtiyaca cevap vermesi önemli araçlarımızın. benim ihtiyacım geniç bir bagaj, ve geniş bir iç hacimdi. Arkaya sabit bir çocuk koltuğu yanına 2 kişi daha rahatlıkla oturup uzun yola gidilebiliyorsa , Bagajda, çocuk puseti, çantası, bisikleti vb. yanında market alışverişi yapıp hala yer kalıyorsa, yakıt tüketimi makul ve en önemlisi benim gibi 192 cm 105 kg lik bir adam rahatlıkla kullanabiliyor ve kullanırken arka koltukla arada hala fazlasıyla boşluk kalıyorsa GrandScenic doğru tercihtir. :)

ha zaman içinde gençlik duygularım depreşir , delikanlı çağlarım aklıma gelir , ozaman megane rs thropy düşünürüm :)

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun maşallah çok güzel araç darısı speed emminin başına diyelim :D

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her insanın araç alırken bu kriterlere göre alması gerekir. Böylece markalar insanların ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılama fırsatı bulabilirler.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah ya cidden çok iyi :)

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın :)