Yeni honda civic dizel fiyat

19bao07

Bilgi Girilmemiş
dün opel ford toyota falan derken en son bide hondaya uğrayalım dedik.. fiyat arastırması ve kredı muabbetlerine bakıyoduk.. 2012 civic elegance full'e (sunroof geri görüş kamerası vs de dahıl araca , çok çok iyiydi) 47bin lira fıyat verdiler..süper fıyattı bence.. 2013 modeline 50 dediler..

asıl konumuz yeni civic hb dizel'di..sordum ne zaman gelcek nedir ne değildir diye.. tek fiyat vermişler , o da 65 bin TL ymiş.. eğer ben gibi bekleyen varsa fiyat acısından bilgi olsun..

bana biraz fazla geldi fiyat olarak , ben 55-60 olur max dıye düşünüyodum..

ama sürenler varmıs ve hiç diğer dizel araçlarla alakası yok , gidişi falan süper dediler..

bilgi olsun ;)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dizel civic sadece hb gelecek diye biliyorum. sedan da gelişme varmı?

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dün opel ford toyota falan derken en son bide hondaya uğrayalım dedik.. fiyat arastırması ve kredı muabbetlerine bakıyoduk.. 2012 civic elegance full'e (sunroof geri görüş kamerası vs de dahıl araca , çok çok iyiydi) 47bin lira fıyat verdiler..süper fıyattı bence.. 2013 modeline 50 dediler..

asıl konumuz yeni civic hb dizel'di..sordum ne zaman gelcek nedir ne değildir diye.. tek fiyat vermişler , o da 65 bin TL ymiş.. eğer ben gibi bekleyen varsa fiyat acısından bilgi olsun..

bana biraz fazla geldi fiyat olarak , ben 55-60 olur max dıye düşünüyodum..

ama sürenler varmıs ve hiç diğer dizel araçlarla alakası yok , gidişi falan süper dediler..

bilgi olsun ;)

bende merakla bekliyorum dizel honda civic i hb sedan fark etmez manuel olsun daha ii ama fiyat yüksek gibi birazcık donanımı görmek lazım tabi.

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
65 bin çok uçuk bir fiyat o araçlara göre

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ee hondaların baş üstünde tutulduğu bu zamanda söyledikleri bu fiyat normal kendilerine göre,alsınlar kullansınlar ıslık

19bao07

Bilgi Girilmemiş
kesinleşmiş fiyatlar.. 61binden başlayıp 69bin liraya kadar cıkıyomus en üst donanım olarak.. ekleme yapayım konuya :)

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bahadır abi sedana gelecek mi peki dizel seçeneği ? [MENTION=9445]19bao07[/MENTION]

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şifayen verilmiş bir fiyat olmasından dolayı dikkate almadım ama dizel bir honda civic dikkatimi çekti !! bilgi için teşekkürler :eyv