Yeni Jantlarimiz... Megane 2

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun çok yakışmış gerçekten. En sevdiğim renk ve makyajlı kasa aracınıza da hasta oldum ayrıca.:eyv

mustafa_baris

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı Olsun güle güle kullanın

zevk meselesidir sonucta ben bi türlü bu jantları yakıştırmıyorum megane :(
Kesinlikle haklisiniz. Zevk meselesi tabiki. Maksat forumdaki arkadaslarima fikir olsun.

mustafa_baris

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun çok yakışmış gerçekten. En sevdiğim renk ve makyajlı kasa aracınıza da hasta oldum ayrıca.:eyv
Cok tesekkur ederim abi. Yanlis hatirlamiyorsam 38 plakasi sende vardi galiba bu kasanin ve ayni renk dogrumu abi?

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın.:eyv

r_caliskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
JANTLAR GÜZEL, YAKIŞMIŞ MAŞALLAH :eyv ARKDAŞLARDA SÖYLEMİŞ AMA, ARAÇ YÜKSEK KALMIŞ GİBİ BİRAZ :eyv

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jantlar gayet güzel ancak bu aracı acilen basmanız gerekir araç leylek gibi duruyo aracı basınca mükemmel bir görüntü verecektir

mustafa_baris

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar 3.5 yay var suan. Daha fazla dusurdugumde bu kez arka camurluklar lastige surter diye dusunuyorum ondan dolayi cekiniyorum acikcasi. İyi dilekleriniz icin ayrica tesekkur ederim.

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç güzel olmuş bence havalı olmasıda ayrı bir hava katmış düşürülmüş araçlar hem konforu bozuyor hemde bozuk yolda gitmiyor çektikleri işkenceyi görüyoruz gönül isterki yollar hep sıfır asfalt olsun ama maleseff ... birde bu jantların özelliğimi dışarı çıkışı ?