Yeni Kangoo için yay önerileriniz...

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3,5 takarsın 5 düşer abi :D

Nemesis

Özgür TURHAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim kangoo lar 350 kg kadar daha ağır,fazla yumuşarsa araç virajlarda çok yatar ve tehlikeli olur...

Abi doğru diyorsun da Taktıktan sonra bir müddet test yapman gerekir limitlerini öğrenirsin ona göre kullanırsın. Neticede yüksek araba herne şekilde olursa olsun virajlarda yatma riski herzaman var... :eyv Limitlerini bildikten sonra bence sıkıntı olmaz...

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 3 lerin arabada sürekli 350 kg taşıması gibi bi şey ama daha fazla yük koyulursa ne olur acaba

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende şöyle bi araştırdım,
KangooII için yaylar mevcut ama fiyatlar yüksek.160-195 euro arası:(

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Abi doğru diyorsun da Taktıktan sonra bir müddet test yapman gerekir limitlerini öğrenirsin ona göre kullanırsın. Neticede yüksek araba herne şekilde olursa olsun virajlarda yatma riski herzaman var... :eyv Limitlerini bildikten sonra bence sıkıntı olmaz...
Şu anda limit yok benim yavruda,istediğim viraja istediğim hızda giriyorum en ufak bırakma olmuyor arka tarafta,araç yüksek ama yayların sertliği ve jantların ofsetli oluşu araca mükemmel bir yol tutuş sağlıyor...:eyv
Yaylar yumuşarsa şimdiki gibi rahat olamam...

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende şöyle bi araştırdım,
KangooII için yaylar mevcut ama fiyatlar yüksek.160-195 euro arası:(

link verebilirmisin onur abi ?

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hr de varmıs 40mm denildigi gibi 400 liralara geliyor fakat stok durumu mechul gibi

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu anda limit yok benim yavruda,istediğim viraja istediğim hızda giriyorum en ufak bırakma olmuyor arka tarafta,araç yüksek ama yayların sertliği ve jantların ofsetli oluşu araca mükemmel bir yol tutuş sağlıyor...:eyv
Yaylar yumuşarsa şimdiki gibi rahat olamam...

205 taban lastik bu kadar fark ediyor mu abi bende 195 taban michelin var oda yüksek hızlarda arkayı bırakıyor, kayıyor arkadan

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
205 taban lastik bu kadar fark ediyor mu abi bende 195 taban michelin var oda yüksek hızlarda arkayı bırakıyor, kayıyor arkadan

195 orjinal boyutu zaten