Yeni Kangoo Klima Konsoluna Karbon Uygulaması ...!

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
​Güzel Olmuş Eline Sağlık Benim Bir Kangoo Da Doğuştan Böyle Bir Görüntü Vardı Da Hangisiydi Unuttum :)

onur kangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olmuş güle güle kullanın :)

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam sen bu olayı aşmışsın ben yapıştırırken baştan yapıştırıp köşeleri gerdiriyorum o zaman da arada kırışıklıklar oluyo aynı yeri bende kaplıyacaktım olmadı ama anladığım kadarıyla sen parçayı yapıştırıp köşeleri ısıtıcı ile büküyorsun.

Şu işi adım adım tarif etsen kıvrımları mümkünse resimli.Örneğin senin mükemmel kapladığın orta konsolu ben tam yapamamıştım.

Şimdi dış kapı kollarını senin iç kapıyı kapladığın gri mat folyo ile kaplıyacağım ama birden fazla eğim olduğu için ve kapı kolu sökülmediğinden olduğu yerde yapamadım sivri kısmın orada buruşuyor nedir bu işin inceliği :eyv

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün eve gider gitmez dış kapı kolunu hafif yapıştırıp sonra ısıtarak spatulasıyla hafif hafif yapıştırdım sonuç başarılı dış kapı kolum krom kaplamalı hatta saten krom oldu :) İyi ki resimleri koymuşsun tekrar teşekkürler ..

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün eve gider gitmez dış kapı kolunu hafif yapıştırıp sonra ısıtarak spatulasıyla hafif hafif yapıştırdım sonuç başarılı dış kapı kolum krom kaplamalı hatta saten krom oldu :) İyi ki resimleri koymuşsun tekrar teşekkürler ..

Kapı kolu resimlerini görmek isteriz

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Atıcam hava kapalı bu sefer güneşli hava da çekicem içime sindi yakından ufak kırışıklık olsa da uzaktan yani 2-3 mt den çok kalite duruyor mat krom :eyv .Ön tampon hava girişlerinin iç taraflarını da kaplıcam hepsini çekip atarım arka tutamakla plakalıkta var sırada :)