Yenİ kangoo sag sİs fari sökümü acİl yardim

UssLanmazzII

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

He tamam o zaman, FAR plaka bi kangoo'da çekmecede satılıktıda :)
Doğrudur Bayramdan Önce Aldım Ve Çok Memnunum Şuana Kadar Bi Sıkıntısını Görmedım Ama Biraz Üstünde Onamak Gerekiyor Ufak Tefek İşler Var Onları Araştıyorum Buradan Ve Çok Yararlı Bir Site Herkezin Emegıne Saglık

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğrudur Bayramdan Önce Aldım Ve Çok Memnunum Şuana Kadar Bi Sıkıntısını Görmedım Ama Biraz Üstünde Onamak Gerekiyor Ufak Tefek İşler Var Onları Araştıyorum Buradan Ve Çok Yararlı Bir Site Herkezin Emegıne Saglık
Bende de 2011 privilege var son kasa, ne eksiğini gördünüz merak ettim?

UssLanmazzII

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bende de 2011 privilege var son kasa, ne eksiğini gördünüz merak ettim?
tweter yeri var tweter yok .d neyseki önceki aracımdan kalan jbl tweterlar var onları takıcam yarın 2. geri vites lambası yok birde göstergede vites arttırma ışıgı var o da yanmıyor .d bilindik şeyler ama arabanın genelıne söyliyecek birşey yok harika yani kardeşim

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tweter yeri var tweter yok .d neyseki önceki aracımdan kalan jbl tweterlar var onları takıcam yarın 2. geri vites lambası yok birde göstergede vites arttırma ışıgı var o da yanmıyor .d bilindik şeyler ama arabanın genelıne söyliyecek birşey yok harika yani kardeşim
Aynen dediğiniz eksiklikler var malesef ama gülü seven dikenine katlanıyor :)

UssLanmazzII

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Aynen dediğiniz eksiklikler var malesef ama gülü seven dikenine katlanıyor :)
Kesinlike:) benim Araçta Privilege 2011 20000 Km de aldım ilk sahibinden 6 ileri hatasız 33000 lira fiyatı nasıl acaba size göre ;?

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin araçda göstergedeki vites attır lambası yanıyormu yanmıyormu kafam buna takıldı .d
Malesef yanmıyor :)