Yeni Kangoo Yeni zenon sisler takıldı ...!

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gerçekte de aynı bu renk.

onu bende düşünüyorum da halojenden pek bi farkı olmadığı için sadece düşüncede kalıyor :)

4300 kelvin hiç almayın bildigin sarı fardan farkı yok :D sisli havada hiç bi işe yaramaz sis beyaz oldugu için 4300de acık sarı oldugundan işe yaramıcak :D ben 8000liklerle yardırırken 4300 orjinal xenonlular sağa cekmişti :D neyse gerçekte böyle yanar o zaman kardesim senin 8000likler :D :eyv :)

12472217.jpg

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
4300 kelvin hiç almayın bildigin sarı fardan farkı yok :D sisli havada hiç bi işe yaramaz sis beyaz oldugu için 4300de acık sarı oldugundan işe yaramıcak :D ben 8000liklerle yardırırken 4300 orjinal xenonlular sağa cekmişti :D neyse gerçekte böyle yanar o zaman kardesim senin 8000likler :D :eyv :)

12472217.jpg

sarıdan pek farkı olmadığı için sıcak bakmıyorum zaten. ama senin sisler ne öyle yaa fotoğrafta bile bakılmıyor bayağı aydınlatıyor :D ben bu yüzden ayarlarını aşağı doğru indirdim biraz.

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sarıdan pek farkı olmadığı için sıcak bakmıyorum zaten. ama senin sisler ne öyle yaa fotoğrafta bile bakılmıyor bayağı aydınlatıyor :D ben bu yüzden ayarlarını aşağı doğru indirdim biraz.

aga farka bak combonunda park ve sisleri acık benimde park ve sisler acık :D combonunda parklar led benimde led combonunkiler normal sarı far benimki xenon :D farka baksana sarı sadece yere yansımız benimkine bak hele :D bu xenonlar sisi delmicekte napcak :D

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aga farka bak combonunda park ve sisleri acık benimde park ve sisler acık :D combonunda parklar led benimde led combonunkiler normal sarı far benimki xenon :D farka baksana sarı sadece yere yansımız benimkine bak hele :D bu xenonlar sisi delmicekte napcak :D
sisli havada hiç yolculuk yapmadım, o yüzden yorum yapamayacağım. bizim buralarda sis olmuyor da :) ama olsaydı sisler sarı kalırdı büyük ihtimal. taktırmazdım sislere.

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sisli havada hiç yolculuk yapmadım, o yüzden yorum yapamayacağım. bizim buralarda sis olmuyor da :) ama olsaydı sisler sarı kalırdı büyük ihtimal. taktırmazdım sislere.

aga ne sarısı yav :D benim arabada sarı yanan hiç bi yer yok :D hepsi hafif mavi yanar :D 8000k renk yani :D siste karda yagmurda camurda karda kısta her yerde en ideal 8000 kelvindir :eyv ben xenona xenon demem xenon beyaz yada mavimsi yanmadıkca :D ah be farlarım merceksiz olucak yapıstırıcam 10000 ligi hem görüntüsü harika hemde aydınlatması iyi olur mercekliye gor dagı tası aydınlatırım ısıtıp ısıtıp basınca uzunları selektörü bi öndekide şimşegimi yedim mi tadından yenmez valla :D uzunlara xenonda sart aga iyiki taktırmısım valla :D simdi sarı farlı araba kullanınca iniyorum farlar yanıyormu diye el feneri ısıgı gibi geliyor vlla :D

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun güzel olmuş :eyv

ArtvinLi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyw sağolun kutuda 8 k yazıyo vallaha sisler ama bilmiyorum mavıyede benzemiyor ....

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyw sağolun kutuda 8 k yazıyo vallaha sisler ama bilmiyorum mavıyede benzemiyor ....

sislere bakarmısın ampülün altında fitil var ince bi cubuk gibi bisey onun rengi ney beyazmı mavimi ? maviyse 8000 beyazsa 6000dir.

ArtvinLi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş bakmadımda bakmamda zor olur davlumbazı falan sökmem lazım kutuda 11 h\8000 k yazıyo

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş bakmadımda bakmamda zor olur davlumbazı falan sökmem lazım kutuda 11 h\8000 k yazıyo
dış camından bakabilirsiniz içine :eyv bizimkinde görünüyor ampul.