Yeni Kasa Stopların Eski Kasaya Montajı

Berkay G.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault-Clio_MY16_RL_TLF_BRL_teaser.jpg

Arkadaşlar merhaba. Clio 4'ün makyajlı kasasının stop lambalarını nerede buluruz, soketleri makyajsız kasa ile aynı mı? Bilen varsa, aydınlatırsa sevinirim.

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yetkili serviste sorduğumda mümkün olmadığını söylediler neden diye sorduğumda bişeyler geveledi en son LED sistemiyle ampul sisteminin voltajları ve soketleri farklı ondan dediler ayarlanamicak bişey değil fakat servis voltaj değeri ledli farın soketi hakkında vs. bilgi vermedi deneme yanılma yoluyla yapmak gerekiyor sanırım öncü olursanız takipteyiz :D

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisin görüşü ne kadar doğru artık sorgular durumdayım , çünkü adama verdiğim parça kodu hatta renault parçasının kendini adama gösterdiğim halde adam bana renault böyle bir parça üretmememiş bu başka bir aracın diyor.
Adama diyorum ki clio 4 touch teybi alsam joy a uyarmı diyorum ,asla olmaz soketleri kesmen falan lazım diyor ,hiçbi tadilat yapmadan taktım oldu. vs vs vs
Stop ve led farlara gelecek olursak teorik olarak sokettler uymayacaktır.Çünkü led far ve stopların regulatörü ,direnci vsvs bir çok ıvır zıvırları olmazsa çabuk yanar.
Lakin ebay da makyajsız clio 4 ler için led stop mevcut.Hem servisin vereceği fiyattan çok daha ucuz.

https://www.google.com.tr/search?q=...mujWAhULXBoKHXF6DtQQ_AUICygC&biw=1366&bih=635

babuqhtuLu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teybi kaça aldınız ve kaç paraya montajını yaptırdınız hocam ?
Servisin görüşü ne kadar doğru artık sorgular durumdayım , çünkü adama verdiğim parça kodu hatta renault parçasının kendini adama gösterdiğim halde adam bana renault böyle bir parça üretmememiş bu başka bir aracın diyor.
Adama diyorum ki clio 4 touch teybi alsam joy a uyarmı diyorum ,asla olmaz soketleri kesmen falan lazım diyor ,hiçbi tadilat yapmadan taktım oldu. vs vs vs
Stop ve led farlara gelecek olursak teorik olarak sokettler uymayacaktır.Çünkü led far ve stopların regulatörü ,direnci vsvs bir çok ıvır zıvırları olmazsa çabuk yanar.
Lakin ebay da makyajsız clio 4 ler için led stop mevcut.Hem servisin vereceği fiyattan çok daha ucuz.

https://www.google.com.tr/search?q=...mujWAhULXBoKHXF6DtQQ_AUICygC&biw=1366&bih=635

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Montajnı kendim yaptım 700 tl gibi bi rakama almıştım.Led far için de initiale far var makyajsız clio lar için tavsiyem bi araştırın bulurunuz.

arifd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sahibinde 0.9 tce yeni far ve stopları servis takmış

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Link verebilirmisiniz.?

arifd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sahibinden 0.9 ilanlarını bakın araç Düzce ilini seçin göreceksiniz

Berkay G.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Link verebilirmisiniz.?
Ben ilanı gördüm, aracı satan arkadaşa da sordum, sağolsun yanıtladı o da. Soketleri farklıymış ama ayarlanıyormuş. Bir de ben atlamışım, en önemli sıkıntı bizim stoplar 2 parçalı, bizimkilerde parkta sadece dıştaki yanıyor içte kalan kısmın da yanması için oradan hat çekilmesi lazım.