Yeni Lodgy

LODGY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim tanıtım sayfası için sağolun hallettim

altugsedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güvenlik olayında okadar karamsar olmamak gerekiyor sanki... Çünki diğer eş değer araçlara bakmak gerekirse bu aracın aldığı üç yıldız hiç fena değil çünkü bir çok bilinen araçta 3 yıldızda kalmış...

LODGY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim lodgy şuan 4500 km civarına geldi şehir içi 5.6 lt yakıt var hızlanması frenleri lastikler gayet iyi blutoth lu radyo telefon derdinizi ortadan kaldırıyor telefondaki müzikleri de araba radyosundan dinleyebiliyorsunuz eksi yönleri yüksek olduğu için rüzgardan etkileniyor arka davlumbaz içi plastik yok taş sesleri rahatsız ediyor orjinal paspasları henüz gelmemiş duster paspası var olmuyor tabi silecek lastiklerini mecburen değişeceksiniz ötüyor servis değişti ama aynı ses devam etti muz tipi alıp taktım radyo biraz çekimi zayıf genel olarak bu fiyata konfor olarak iyi abs asr esp 2 hava yastığı klima 4 cam otomatik dizel

altugsedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lodgy nin fiyat aralıklarını aşağıdaki linkte vermiş firma doğrumu yalanmı bilmem ama kontrol etmek isteyen için linki:

http://www.zenginli.com.tr/lodgy/fiyatlar

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı firma sahibinden.com a 5 kişilik 90hp laurette LODGY için 36400 fiyat vermiş 2013 0km.

110hp lik gelmeyecek dediler sanırım kısa vadede gelmeyecek ilk gelenlerde 110hp lik vardı ve 37500 e 5 kişilik olanı almışlar.Baz donanım bile zengin LODGY başarılı :eyv