Yeni makyajlı kasa clio 4 hakkında

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. 1.2 clio joy 75 beygir sipariş ettim. Bir hafta içinde teslim edilecek araç ellerinde yok. Araç makyajlı kasa. Bildiğiniz üzere teyp farklı ve makyajsız kasadaki ile çerçevesi farklı. Çerçeve geniş teyp double. Ben buna direk rnav alsam oraya çerçeve olmadan oturacağını düşünüyorum. Ancak merak ettiğim makyajlı kasanın teyp soketleri rnava uyar mı ? Vede çerçeve değiştirmeden direk oturur mu ? Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Vede arka kapılar da haparlör tesisatı varmıdır.

Son düzenleme:

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. 1.2 clio joy 75 beygir sipariş ettim. Bir hafta içinde teslim edilecek araç ellerinde yok. Araç makyajlı kasa. Bildiğiniz üzere teyp farklı ve makyajsız kasadaki ile çerçevesi farklı. Çerçeve geniş teyp double. Ben buna direk rnav alsam oraya çerçeve olmadan oturacağını düşünüyorum. Ancak merak ettiğim makyajlı kasanın teyp soketleri rnava uyar mı ? Vede çerçeve değiştirmeden direk oturur mu ? Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Vede arka kapılar da haparlör tesisatı varmıdır.

Araç yeniden makyajlandığı için sorunuzun cevabımı bilmek zor.Mevcut medya çaların yerine Rnav otururmu ve bağlantı soketleri tutarmı bunun cevabı Rnav'ı 2 ci el satan ve montaj yapan yere gitmenizdir.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gitmem mümkün değil çünkü hataydayım. Buralarda da satan yok. İstanbul'da buldum rnav 250 civarına satılıyor. Kargo ile alıcam. Mübarek çerçeve 750-800 lira. Eğer emin olabilirsem sipariş vericem.

muarigumus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende aracımı geçen hafta teslim aldım, 1.5 dCi Joy.
bahsettiğiniz konu benim de aklımda biraz araştırma yapıyorum bulduğunuz ürünün linki var mı ona göre bi tahmin yürütebiliriz
Soketler uyar lakin çerçeve hakkında bende emin değilim piyasaya yeni çıkan kasa olduğu için örneklerini bulmak zor oluyor :soru

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gitmem mümkün değil çünkü hataydayım. Buralarda da satan yok. İstanbul'da buldum rnav 250 civarına satılıyor. Kargo ile alıcam. Mübarek çerçeve 750-800 lira. Eğer emin olabilirsem sipariş vericem.

eğer çerçeve almak istiyorsanız tanıdıkta var adanada 450tl istiyor bilginiz olsun

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı yarın teslim alacağım. Yeni kasa joylarda arka kapıda haparlör mevcut. Bilginize.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı teslim aldım. Çok hoşuma gitti. Ses sistemi makyajsız kasa ile arasında dağlar kadar fark var.

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 2 gün önce teslim aldım Makyajlı kasa pek piyasada göremedim en belirgin özelliği gündüz ledlerinin sis farlarının altına konulması ve ön tamponun daha keskin çizgileri olması eskisinde oval yumuşak çizgiler var

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ve de Yen'i kasada ortadaki hava menfezleri her yöne hareket ediyor. Rüzgar sesi sorunu yok. İçeriye rüzgar sesi almıyor. 4 kapıda haparlör var. Teyp farklı. Double iki din olmuş. Ses sistemi 2 kat daha iyi. Ön tampon daha heybetli. Gündüz LED'leri sis farının altında gerçekten Harika duruyor. Üst sınıf araç gibi gözüküyor yolda. Teyp çerçevesi piano black. Vites Topuz'u farklı. Amartisörler daha yumuşak daha konforlu geldi bana. 1.2 joy 75 Bg 100 km de 5.9 ortalama aldım şehir içi.

muarigumus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle araçlarınız hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın.
2014 clio 4 kullanmış biri olarak makyajlı kasalar gerçekten farkediyor, bende geçen hafta teslim aldım şu an 1024 km de şehir içi yakıt ortalaması 4.8 şu an :eyv

android telefonunuz varsa google play'den "R&GO" yükleyiniz ve bluetooth ile eşleştiriniz. Sürüş performansınızı ölçüyor ona göre puanlama ve tavsiyeler veriyor,
aracım nerde özelliği de dahil baya bi fonksiyonu olan bir uygulama birde henüz temin edemediğim bir aparat var teybin orda usb logolu bir kapak var onu çıkarıp telefonu oraya taktığınız zaman telefon Rnav şeklinde birşeye dönüşüyor :eyv

Ve de Yen'i kasada ortadaki hava menfezleri her yöne hareket ediyor. Rüzgar sesi sorunu yok. İçeriye rüzgar sesi almıyor. 4 kapıda haparlör var. Teyp farklı. Double iki din olmuş. Ses sistemi 2 kat daha iyi. Ön tampon daha heybetli. Gündüz LED'leri sis farının altında gerçekten Harika duruyor. Üst sınıf araç gibi gözüküyor yolda. Teyp çerçevesi piano black. Vites Topuz'u farklı. Amartisörler daha yumuşak daha konforlu geldi bana. 1.2 joy 75 Bg 100 km de 5.9 ortalama aldım şehir içi.