Yeni Megane 2 aldım fiyat yorumunuzu alabilirmiyim

mrt20

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ülkemizde maalesef etrafımızdaki herkes her şeyin en iyisini bildiği için yeni bir şey aldığımızda ''hayırlı olsun'' demek yerine hemen ''pahalıya almışsın'' diyenler mutlaka çıkacaktır. Böyle adamları ciddiye almayın. Bunların yorumlarıyla moralinizi bozmayın. Kendilerini çok akıllı ve uyanık zannederler. Para senin, araba senin, keyfine bak. Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Pahalıya almışsın adamlarını kafaya takma.

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaldı ki temiz eli ayağı düzgün bir aracı sana ucuz a verme gibi bir şansı yok eğer ki piyasayı takip ediyorsa..
3-5 fazla verin kafanız ağrımasın.

Hayırlı olsun:)

Megancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayirli olsun hocam, bende 1 hafta once 2006 dinamik hb cam tavan 1.5 dci aldim 210 binde arka iki kapi ve arka iki camurluk boyali motorda gram ufleme yag kacagi yok suan arabanin saatini ayarlayamamam disinda sorun yok 21500 tlye aldim uygunmudur arkadaslar

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayirli olsun hocam, bende 1 hafta once 2006 dinamik hb cam tavan 1.5 dci aldim 210 binde arka iki kapi ve arka iki camurluk boyali motorda gram ufleme yag kacagi yok suan arabanin saatini ayarlayamamam disinda sorun yok 21500 tlye aldim uygunmudur arkadaslar

2004 dci 100bin hb full 30 bin sattığım araç için bence çok uygun.. Fiyatın bu kadar uygun olması biraz kıllandırmadı değil beni.. Hayırlı olsun güle güle kullanın

Megancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2004 dci 100bin hb full 30 bin sattığım araç için bence çok uygun.. Fiyatın bu kadar uygun olması biraz kıllandırmadı değil beni.. Hayırlı olsun güle güle kullanın

yorumunuz için teşekkür ederim hocam sahibinden de ilan açıldı 23 e ben hemen kaparo sözleşip kaldırttım sonra pazarlık edip aldım yıllardır çalıştığım ustamla lifte kaldırıp alt korumasını sökerek bakmak dahil 2 saat inceledik oyle aldık gerçekten çok keyifli araç, yağ bakımı geldi ön takımda da 300 liralık masraf var 22 diyebiliriz araç için 1400 lirayada full kasko ve trafik sigortası yaptım mis gibi oldu

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arac işi biraz takip birazda sans işi uygun temiz araclar düşüyor piyasa degerınden düşük araclar olabiliyor satıcının cok parayla ilgili olmadığı durumşlarda :)