Yeni megane 3 artıları eksileri

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar
ilk önce eksilerinden başlamak istiyorum.
1-camlar açıkken aracı stop edip uzaklaştığımda kapılar kilitleniyor fakat camlar kapanmıyor...
2- arka koltuğa oturan ortalama 1,76 boyundaki bir kişinin başı tavana değiyor.
3- ön paspas altı gizli bölmesi yok , bir önceki kasalarında yanlış bilmiyorsam var.

artıları ise;
bana göre artıları
1-bir çok özelliğinin olmasının yanı sıra,krem döşeme ve aydınlatmanın verdiği ferahlık
2-duruşundaki asalet , bu aracın diğer segmentdeki araçlara göre en donanımlı ve fiyatının uygun olması cezbediyor.
3- benzinli aracın performansı gayet güzel 151 nm torku var , birde viraja hızlı girdiğinde savurmaması gayet güzel
4- ses kalitesi güzel olan bir şarkıda bass mükemmel ...
sizlerinde beğenip beğenmediğiniz yönlerini paylaşmanızı bekliyorum

not : Renault un en büyük eksikliği servisinin yetersiz olması.........

Son düzenleme:

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka stopların dizaynı hoşuma gitmiyor. onun haricinde güzel araba.

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en begenmedim seyi krem dosemede arka tarafa havalandirmasi ( kolcagin uzeri) siyah olmasi ....

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yenilenme zamanı gelse bile hala sınıfının en şık araçlarından birisi...:eyv

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Krem döşeme güzel fakat çok kir tutuyor.Göstergeler dijital ve navigasyon var ise çok hoş bir görüntüsü oluyor.
Bi-Xenon farsız olmaz diyebilirim. Koltukların kalitesizliği benim içimi gerçekten sıkıyor özellikle ön koltukların arka kısımları böyle bir araca yakışmıyor diye düşünüyorum.
Viraj olayına bende katılıyorum araç yüksek olmasına rağmen yol tutuşu çok iyi. Ben dizel kullanıyorum hızlanması ve torkundan fazlasıyla memnunum. :) Direksiyon ve vites topuzunun soyulmasından bıktım diyebilirim 3 kere garantiden değiştirdim şuan soyulma yok bakalım 4. Olmaz umarım... :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Krem döşeme güzel fakat çok kir tutuyor.Göstergeler dijital ve navigasyon var ise çok hoş bir görüntüsü oluyor.
Bi-Xenon farsız olmaz diyebilirim. Koltukların kalitesizliği benim içimi gerçekten sıkıyor özellikle ön koltukların arka kısımları böyle bir araca yakışmıyor diye düşünüyorum.
Viraj olayına bende katılıyorum araç yüksek olmasına rağmen yol tutuşu çok iyi. Ben dizel kullanıyorum hızlanması ve torkundan fazlasıyla memnunum. :) Direksiyon ve vites topuzunun soyulmasından bıktım diyebilirim 3 kere garantiden değiştirdim şuan soyulma yok bakalım 4. Olmaz umarım... :)

direksiyon deri değil miki neden soyuluyor??

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
direksiyon ve vites deri değil mi ki neden soyuluyor??