Yeni Megane 4 ile Ankara'dan merhaba

adr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

şahsen pek hoşuma gitti diyemeyecegim. kendi aracımda davlumbazları parlak görmek içimi rahatlatan bir unsur.:D ses için keçe bölümünü çift taraflı olanının kullanılarak üstüne yine plastik aksam konulsaymış daha görsel bir manzara yaratırdı.gerçi yapacak birşey yok makyajda düzeltirmesi ümüdüyle diyecegim artık.:servis bir önce ki eklediginiz resimlerde takoz ile alakalı olanlar aklıma bir video yu getirdi. malum alman bir firmanın sisp. takazlarını çıkarmayı unutması teslimatı öyle yapmaları. :yer[/QUOTE]

Keçenin asıl amacı yalıtım ve plastikle kapatılırsa yine çakıl taşların davlumbaza vurup çıkardığı sesi engelleyemezsiniz. Aslında gayet sağlıklı bir sistem ve premium üreticilerde bu yolu izliyorlar.
O parça konusuna gelirsek, Golf 7 de unutulan takozlar benimde aklıma getirdiği için sordum aslındahehe

[URL]https://www.youtube.com/watch?v=ZAWjUkh0Ohk[/URL]

murat3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aklın yolu bir. aynı şeyi düşünmüşüz.:eyv ama keçede taş sıçramasından gelen ses pek mantıklı degil. tekerin sürtünme sesi için kullanılmıştır. asfalt yolda nekadar taç sıçrayabilirki. aslın da benim dedigim gibi yapılsa daha mantıklı. ama maliyet açısından yapmıyorlardır. duvar yalıtımı gibi düşünün . araya konulan sarı keçeler yada köpük gitdirmelerin üstünü örtmediginizi bi düşünün ne kadar kötü bir görüntü oluşur. :berbat
8.7'' ekrana 'kran koruyucu' kullanmışsınız. gözümden kaçmadı.qw yan tuş bölümünede koymuşsunuz. test ettigim sırada benim de aklıma gelmişti .parmak izi çok fazla kalıyor. siz ne kullandınız? ürün olarak.

adr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aklın yolu bir. aynı şeyi düşünmüşüz.:eyv ama keçede taş sıçramasından gelen ses pek mantıklı degil. tekerin sürtünme sesi için kullanılmıştır. asfalt yolda nekadar taç sıçrayabilirki. aslın da benim dedigim gibi yapılsa daha mantıklı. ama maliyet açısından yapmıyorlardır. duvar yalıtımı gibi düşünün . araya konulan sarı keçeler yada köpük gitdirmelerin üstünü örtmediginizi bi düşünün ne kadar kötü bir görüntü oluşur. :berbat
8.7'' ekrana 'kran koruyucu' kullanmışsınız. gözümden kaçmadı.qw yan tuş bölümünede koymuşsunuz. test ettigim sırada benim de aklıma gelmişti .parmak izi çok fazla kalıyor. siz ne kullandınız? ürün olarak.

Keçenin asıl konulma amacı ilk yazdığımdaki gibi yoldan gelen lastik sesini yani uğultuyu azaltmak ancak davlumbaza sıçrayan taş sesinide nispeten kesiyor dış duvarda düz plastikte olsa çat çat duyulur.
Görsel açıdan bence gayet güzel duruyor keçe olup olmadığını anlamanız için zaten eğilip bakmanız lazım yoksa görünmüyor.
Bu arada tasarım bölümü mezunuyum (her ne kadar şuanki mesleğim farklı olsada) bu malzemelerin kullanım yerlerini ve amaçlarını çok araştırmıştım zamanında.

Ekran koruyucu olarak IPAD tabletler için satılan filmlerden aldım ekrana yapıştırdım artan kısmını kesip tuşların olduğu bölüme yapıştırdım yoksa parmak izi çok kötü duruyor.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
8,7 inch ekran için aliexpress te ekran koruyucular var arkadaşlar.9,0 inch ve keserek uygun boyuta getirebilirsiniz.Ben aracıma oradan alıp taktım.