Yeni Megane 4 ile ben de aranızdayım :)

Sertan76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun.
1.resim forun bornova 2.resim mais araç teslim kısmı :)

Araç çok iyi duruyor ,donanım olarak da tam alınması gerekenleri almışsınız, fiyat nedir ?

Çok teşekkürler öncelikle.. Araç dizel otomatik icon modeli. Ekstrası metalik beyaz rendi, istepnesi ve büyük ekranı.. Takas indirimi, bayi indirimi , biraz da benim pazarlık indirimim derken net 88.000 liraya geldi. İlk gün ortalama tüketim 14,2 litedeydi noluyoruz ya falan derken gün geçtikçe azaldı.. Önce 8,8 e , haftasonu Özdere'ye gidip geldkten sonra da 6,6 'ya düştü. Daha da düşecektir eminim. Araç çok seri , vites geçişleri hiç hissedilmiyor, konforu güzel .. Genel anlamda memnun olmadığım bir şey yok.. Merak ettikleriniz varsa seve seve cevaplarım. Saygılarımla.

Sertan76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arabaya gt-line mavisinin mat kaplaması nasıl gider?

Selamlar, bu aracın icon modelinde GT line mavisi yok. Başka bir mavi var. GT line mavisi sadece Gt line ile satılıyor. Ondan da baz model araç bulamadım. Çok fazla ekstra özellikler var, bir çoğunu kullanmayacağım için tercih etmedim. Fiyat da zaten 100 bini geçiyordu o zaman. Aklım o mavide ama yapacak bir şey yok :)

Sertan76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, Bayii'ye bir soracağım bugün bakalım. Teşekkürler..

Flashock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özdere kısmı dikkatimi çekti ben de İzmir Özdere'de yazlıktayım ve Megane 4 sahibiyim acaba Atıf Bey sitesindeki Megane IV size mi ait :D

Sertan76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özdere kısmı dikkatimi çekti ben de İzmir Özdere'de yazlıktayım ve Megane 4 sahibiyim acaba Atıf Bey sitesindeki Megane IV size mi ait :D

Merhabalar, Yok o benim değil Çukuraltındayım ben. Haftasonu geliyorum sadece Özdere'ye :)

ergunresul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mertcaninan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4'ümde bende bu r-linkten çok çektim. Aracı aldığınız bayinin araç seri numarası vs. bilgilerle aktivasyon yapması gerek. Ardından araca sd kart soketiyle beraber mini bi sim kart takılacak , internet vs erişimi için. Sonra r-link internet sitesinden üyelik açıp aracınızın ruhsat bilgileriyle üye oluyosunuz , 48 saat içinde bağlantınız gerçekleşicek. Sonra tekrar bu araca takılan soketi bilgisayara bağlayarak r-link sitesinden indirdiğiniz uygulamayla aracınızdaki sistemin güncellemesini yapıp kullanmaya başlayacaksınız. Keyifli sürüşler :eyv

mehmetk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah. Bende GT line var, akıllara zarar bi araba. Golf almaya niyetliydim ama iyiki almamışım. Çok sevdim bu arabayı eminim sizde kullandıkça daha da seveceksiniz. Tekrar hayırlı olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk