Yeni Megane Sedan açılır cam tavan???

Baturalp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar yeni Megane sedan icon 1.5dci Edc almaya karar verdik. Açılır cam tavan fiyatı 3.900. Evet fiyat fazla ve açıp kullanabilecegimiz bir aksesuar değil. Ama sizlerin önerisi nedir. Sorun çıkarır mı? Kullanımı nasıl? Kesin olmalı mı? Bu opsiyon olmazsa yarın öbür gün 2. Elde sattığımızda aranan özellik olur mu? Tavsiyeleriniz neler?

ihtiyar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açılır tavan olsada olur olmasada.Tamamen kayif ve bütçe meselesi.Ben olsam sürüş ve / veya kontrol paketini tavana tercih ederim. Araçlara ilave edilen her parça sorun çıkartabilirde çıkartmayabilirde bu biraz şans birazda kullanım ile alakalı. İconda cam tavan, 18 jant ve head up display tamamen zevk ve keyif veren parası olanlar için konulmuş çok gerekli olmayan opsiyonlardır.

ihsanTR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birkaç aracımda sunroof & can tavan oldu, lakin pek kullanmadım. benim için de gerekli değil. yerine güvenlik donanımlarını tercih ederim.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben sizin yerinizde olsam var ise opsiyon listesinde cam tavan yerine adaptif cruise control alırdım. Cam tavan açılıyor mu bilmiyorum ama arkadas açılmıyor demiş lakin hiç gereği yok er yasa geç oradan gelecek sınır bozucu sesler de cabası olacak. Fiyatları nedir bilmiyorum ama cc ile cam tavan arasında fark fazla degilse cc alın.

Baturalp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba teşekkür ederiz. İcon paket alacağız cc var. Ama adaptive cruse control için sürüş Paketi almamiz lazım. Sunroof megane 4 sedanda açılıyor. Evet açıp kullanmayiz ve zmanla ses yada elektrik aksaninda sıkıntı olsa can sıkar. Surus paketi almak konusunda kararsizdik. Ama burada bir çok kişi sürüş paketini öneriyor. O yüzden yeniden degerlendirecegiz. Teşekkürler.

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaaların yorumları çok güzel. Kesinlikle sürüş paketleri en ğnemli aksesuarlar.
Açılır tavan olsada olur olmasada.Tamamen kayif ve bütçe meselesi.Ben olsam sürüş ve / veya kontrol paketini tavana tercih ederim. Araçlara ilave edilen her parça sorun çıkartabilirde çıkartmayabilirde bu biraz şans birazda kullanım ile alakalı. İconda cam tavan, 18 jant ve head up display tamamen zevk ve keyif veren parası olanlar için konulmuş çok gerekli olmayan opsiyonlardır.

ihsanTR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba teşekkür ederiz. İcon paket alacağız cc var. Ama adaptive cruse control için sürüş Paketi almamiz lazım. Sunroof megane 4 sedanda açılıyor. Evet açıp kullanmayiz ve zmanla ses yada elektrik aksaninda sıkıntı olsa can sıkar. Surus paketi almak konusunda kararsizdik. Ama burada bir çok kişi sürüş paketini öneriyor. O yüzden yeniden degerlendirecegiz. Teşekkürler.

adaptive cruise control gerçekten çok iyi. uzun yolda büyük rahatlık. bugüne kadar cruise control olan hiç bir aracımda bu özelliği kullanamamıştım dalıp da birine arkadan çarpmamak için ama bu özellik sayesinde çok sık kullanır oldum.