Yeni Peugeot 3008

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Captur almadan önce pegout bayisine gidip incelemiştim.Direksiyon simidi küçük ve gösterge paneli için ya kafayı eğmek yada kafayı kaldırmak gerekiyordu.Arka koltuklarda çok dikti ve arkada 1 saatin üstünde yokculuklarda sırt ağrısı yorumlarınıda okuyunca ve Captur outdoor daki kırmızı siyah renk kombinasyonu daha ağır bastı.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güray abi, dediklerin hepsi 2008 icindir herhalde :) bende cok arastırdım o aracı dediklerin doğru... Birde şu videoları izle derim... Hepsi aşık olmuş ya araçı test etmek için sabırsızlanıyorlar...

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjara elveda deme vakti gelmistir :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ByDoDo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın herşeyi güzel de o ön farlar nedir ya resmen arabadan soğutur insanı aynı şekilde arka stoplar...

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Güray abi, dediklerin hepsi 2008 icindir herhalde :) bende cok arastırdım o aracı dediklerin doğru... Birde şu videoları izle derim... Hepsi aşık olmuş ya araçı test etmek için sabırsızlanıyorlar...

Evet Selim 2008 için bakmıştım. Aynısı bundada varmı bilmiyorum. Yeti nin tipi hoşuma gitmemişti :) Hatta Yeni Mazda 3 HB düşündüm ama malum benzinliydi ve navigasyon ekranı dokunmatik ekranı hareket halinde çalışmıyordu.Captur Grip control gibi Joystick düğmesini çevirerek müdahale ediliyordu.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul

Evet Selim 2008 için bakmıştım. Aynısı bundada varmı bilmiyorum. Yeti nin tipi hoşuma gitmemişti :) Hatta Yeni Mazda 3 HB düşündüm ama malum benzinliydi ve navigasyon ekranı dokunmatik ekranı hareket halinde çalışmıyordu.Captur Grip control gibi Joystick düğmesini çevirerek müdahale ediliyordu.

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peugeot da iyi işler yapıyor bu araç oldukça iddialı , bende beğenenlerdenim.toyota c-hrv gibi buda sıradışı.Renaultun da atak yapması gerekecek :) 308 de oldukça iyi olmuş.Trafikte dikkat çekiyor.Fransızlar kalite ve tasarımı birleştirmeye başladı.

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aracın iç kısmını çok beğendim, ön taraf böyle bi hormonlu gibi duruyo ama sanki böyle içi boş gibi duruyo hani bi sağlam durmuyo emanet gibi geldi bana [emoji16] genel olarak gayet şık [emoji1303]

Sent from my iPhone using Tapatalk

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir de firma bu kadran olayını öve öve bitiremiyor reklamlarda. yoldan gözünüzü ayırmadan kadranı görün diyor :)

bir de o konsoldaki 7 tane aynı şekilde tuş da yoldan gözü ayırmak için ayrı bir sebep. telefon tuşuna basacaksın, hangisiydi bu diye incelemek lazım. kazaya sebebiyet

Çok eski yorum ilk görüşte insan farklı düşünebilir ama 1 senedir 3008 kullanıcısı olarak. İç konsol kullanımı çok rahat. Babam da kullanıyor o aracı yaşı gereği biraz daha zor alıştı ama şu anda hızlı ve pratik şekilde kullanabiliyor. Örnek o tuşlarda çok kullandığınız 2 tuş oluyor ona alışmanız yeterli.

Bunun dışında tasarım olarak da çok ayrı noktada. 3 yıldan uzun süre oldu çıkalı. Hala bir kişi bindiğinde çok beğeniyor her şeyini soruyor.