Yeni Plaka Ve Sigorta Hakkında ..

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar Persembe gunu aldıgım skoda Forman 06 Ankara plakaydı aracın satışını alırken plaka değişikliği istedim ödemeyi yaptım 42 olacak.. Yalnız noterin bana dediği 1 ay içinde sigortanı yap plakalarını al ... Simdi sigortayı hangi plakayla yapmam lazım ? 06 plaka sigorta yuksek cıkıyor yeni plakam belli değil ne yapmam gerekiyor. ? Kafam karıstı plakaları sigortasız alabilirmiyim ? 7 nisana kadar sürem var bu işlerden anlayan varsa bilgi istiyorum.. Gunaydın herkese

umutseckinakbas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
motor ve şasi numaralarıyla sigorta yapılıyor. plaka çıkıncada tekrar gidip plakanı sigortaya işletebiliyorsun. aynı şey kasko içinde geçerlidir. hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
motor ve şasi numaralarıyla sigorta yapılıyor. plaka çıkıncada tekrar gidip plakanı sigortaya işletebiliyorsun. aynı şey kasko içinde geçerlidir. hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin
Anladım Tesekkur ederim peki şehirden şehre değişkenlik gösteriyor fiyat konya plaka gibi fiyat verirler demi ?

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer ankara olarak yaptırırsan ilk başta sanırım sigortadan sonradan farkını alabilirsin, çünkü araç satışında vs'de biz sigortadan kalan günlerin parasını aldık hep

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sigorta ödemesini elden yapma abi , kredi kartı ile yap . Plaka değişikliğinde arada ki fark hesabına döner .