Yeni Renault Latitude

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka farları biraz yeni avensise benzettim bende. biraz daha uzatmışlar gibi.

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle insignia gibi olmuş ama fena değil bence

Dilay Vardar

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön kısmın görüntüsü gerçekten eskisine göre kötü bende beğenmedim..

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanırım bu aracı beğenen tek kişi benim, bence daha modern çizgilere kavuşmuş araç açıkçası diğer latitude basit bir tasarımı vardı. Ben beğendim :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

tomkedi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanırım bu aracı beğenen tek kişi benim, bence daha modern çizgilere kavuşmuş araç açıkçası diğer latitude basit bir tasarımı vardı. Ben beğendim :)

Sevgili kardeşim kesinlikle yalnız değilsin. Ben de çok beğendim. Latitude Fan Club adı altında faaliyet gösteren ve zaman zaman Lazitude buluşmaları yapan bir kulübün başkanı olarak tasarımı beğenmeyenlere şaşıyorum.

Arkadaşlar elbette zevkler farklı farklı ancak tasarım denen şeyde tasarlayanın zzevkini yansıtmıyor. Yani eğer biraz bilginiz varsa otomobil tasarımcıları halktan aldıkları doneleri tasarımlarına yansıtan insanlardır. Ne isteniyor, nerede, nasıl ve neden isteniyor gibi birçok sorunun cevabını verecek tasarımlar yapıyorlar ve yaptıkları tasarım kendilerinin imzasıdır. Hal böyle olunca kişisel beğeninize uymayan birşeyi acaba neden beğenmediğinizin sorusunu kendinize sorun ve acaba bende mi bir beğeni sorunu var gibi bir sorunun da cevabını kendinizde arayın. Yoksa beğenmedim demek mesele değil. Beğenmeyen arkadaşlara sorsam ki, "beğenmediğiniz şeyler nasıl olsa, nerede olsa ve ne şekilde olsa?" diye emin olun verdikleri cevaplar mutlaka bir başka marka ve modelin tasarımından kesitler olacaktır. Yani arkadaşlar sizler tasarım oluşturmuyorsunuz. Nihayetinde bir tasarımcının ortaya koyduğunu beğeniyorsunuz. Oysa sizin beğendiğinizi beğenmeyen milyonlar yada beğenmediğinizi beğenen yine milyonlar olabilir.

Sözün özü beğenenlerden değilseniz bunu kendinize bir sorun derim. Sakın sizde beğeni noktasında eksik bir bakış yada hatalı istekler birikmiş olmasın...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bende sendenim Güray Kardeşim Gayet Şık ve Güzel..