Yeni Renault Symbol 0,9T Touch

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
symbol olabileceğinin en kötüsü olmuş.

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ellerine sağlık Kadirim

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
alınmayacak gibi değil, gayet hoş.
emeğine sağlık...

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
14 şubatta bayiye uğramıştım aksesuar montajı için.. beklerken sümbül ü inceledim. öne bindim arkaya bindim.. ama pek ısınamadım araca.. tabi benim ısınmamış olmam bu aracın çok satacağı gerçeğini değiştirmeyecek. yine satacak yine satacak :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben pek ısınamadım belki göz görünce alışır ama alırmısın deseler almam alısan üst segmente geçerim fluance veya megane gibi...

En fullleri 70 . oooo TL ne yazık ki .

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok önemli bir konuda eleştirim var.
0,9 ve 1.5 lerin motor içi tesisatını inceleme fırsatı yakaladım. Çok detaylı inceledim, 2 modeli de lifte kaldırdık. Sensör ve diğer elektronik ekipmanlara giden kablolaların rezilliği gözler önünde. Fransızlar neden bu işe önem vermiyor anlamadım gitti. Servisler de elektronik arızalardan dolayı yatan yüzlerce Renault var ve sorunları bu önemsenmeyen tesisattan kaynaklı.
Isıya mağruz kalan gergin fiş uçları, düzensiz tesisat işçiliği midemi bulandırdı açıkçası. Renault gün geçtikçe elektronik yükü artırmaya başladı fakat tesisatında ki başarısız kalite ve işçilik 3-5 sene sonra insanları pişman eden önemli bir unsur haline gelecek, demedi demeyin.

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence gayet güzel olmuş. Ama gelmiş geçmiş tüm semboller ne kadar hoşuma gitse de, bir o kadar itici geliyor. Anlamadım gitti..
İnceleme için teşekkürler. Güzel inceleme olmuş. :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
14 şubatta bayiye uğramıştım aksesuar montajı için.. beklerken sümbül ü inceledim. öne bindim arkaya bindim.. ama pek ısınamadım araca.. tabi benim ısınmamış olmam bu aracın çok satacağı gerçeğini değiştirmeyecek. yine satacak yine satacak :)

son sözü söylemişsin; yine satacak yine satacak:)

efsanenin yeri sağlam tahtını kolay kolay kaptırmaz. B sedan, reno güvencesi, yakıt ekonomisi, parça-servis-ikinci el üçlüsü......
Göstergeleri sevdim fluence, meg3 seviyesinde. kaputta hidrolik kol ve keçe var, bu küçük ayrıntılar dikkatimi çekti ve beğendim

Güzel paylaşım, teşekürler Kadir :eyv