Yeni STIL'O.....

PeterPAN

FATİH
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hem agresif hem de sempatik duruyor araç, özellikle sarı rengi, belki bu sebepten dolayı daha çok kişinin beğenisien sunulmuş oluyor sanırım =)

Bugün 2011 model bmw x6 yada 3.20 yada porsche nin yanına çekeyim stilimi :) 10 kişiden 5 i ilk benim aracı inceler... Piyasada az olmasının sayesinde hala yüzü ve tasarımı eskimeyen bir otomobil, zaten benimde tercih sebebim farklı olmak içindi.. hala sıfır km mi ? yeni mi aldın ? markası ney bu aracın gibi sorularla karşılaşıyorum..

erman014

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün 2011 model bmw x6 yada 3.20 yada porsche nin yanına çekeyim stilimi :) 10 kişiden 5 i ilk benim aracı inceler... Piyasada az olmasının sayesinde hala yüzü ve tasarımı eskimeyen bir otomobil, zaten benimde tercih sebebim farklı olmak içindi.. hala sıfır km mi ? yeni mi aldın ? markası ney bu aracın gibi sorularla karşılaşıyorum..

"Markası ne bu aracın?"... Bu soruyu ben de çok sefer duydum yanımdakilerden, "aaa şu arabanın markası ne erman" diye sorup durdular =) Ben araçlarda iç konsol a önem veririm çok fazla biraz daha düzeltirlerse daha teknolojik gösterirlerse içini çok daha güzel olur bence =)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoş geldin, keyifli forumlar dilerim :eyv

PeterPAN

FATİH
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
"Markası ne bu aracın?"... Bu soruyu ben de çok sefer duydum yanımdakilerden, "aaa şu arabanın markası ne erman" diye sorup durdular =) Ben araçlarda iç konsol a önem veririm çok fazla biraz daha düzeltirlerse daha teknolojik gösterirlerse içini çok daha güzel olur bence =)

Ben benim stilin konsolunun yeni çıkan bir çok araca göre daha güzel olduğunu düşünuyorum... Hele ki torpidomun üstündeki kaplama 2004 model bir araca göre çok çok üstün bir kaplama... Stil in en güzel kısmı, sürüş keyfi inanılmaz yüksek, araç ağır olduğu için yaylanması mercedes gibi, istendiğinde city tuşuna basarak hidrolik direksiyonu çocuk oyuncağına çeviriryorsunuz, debriyajı (belki hepsi boyle değildir) pamuk gibi, şirket araclarından inip kendi aracıma bindikten sonra debriyaj sanki yok gibi geliyor... Bazı arkadaşlar belki diyordur FIAT işte :D ne olabilirki :) fakat stil'o yu diğerleri ile kesinlikle kıyaslamayın, kokpitine girince daha farkı anlarsınız.... her yönü ile fiat olmayı hak etmeyen bir araç...

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı ve Uğurlu olsun ... Aramıza hoşgeldin ve keyifli forumlar gecirmenizi dilerim...