Yeni symbol 2014 arka hoparlör hakkinda

emre-29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,

yeni kasa 2014 joy kullanıyorum fakat ses sistemi çok kötü dün farkettim arkada hoparlör yokmuş bunu takmak basitmidir, tesisatı var mı. yok ise kaça yaparlar hangi hoparlörü önerirsiniz kaç cm almam gerekir daha büyük cm uyar mı .

daha önce taktıran varsa bilgi verebilirse çok mutlu olurum.

Teşekkürler.

icouldnt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar
http://www.renaultfanclub.com/yeni-renault-symbol-kulubu/89487-kapi-dosemesi.html

burada bahsetmiştim. be takmıştım. ufak ta olsa tabi yine taktığın hoparlörün kalitesine göre de değişir.
ses netliği daha iyi hale gelmişti.

dikkat etmen gereken şey kapı direklerine bak çekili tesisat oksa teybi sökmek için ön konsolun çıkması lazım

bir de teyp kodu lazım olacak..

emre-29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar
http://www.renaultfanclub.com/yeni-renault-symbol-kulubu/89487-kapi-dosemesi.html

burada bahsetmiştim. be takmıştım. ufak ta olsa tabi yine taktığın hoparlörün kalitesine göre de değişir.
ses netliği daha iyi hale gelmişti.

dikkat etmen gereken şey kapı direklerine bak çekili tesisat oksa teybi sökmek için ön konsolun çıkması lazım

bir de teyp kodu lazım olacak..

hocam teşekkürler.

tesisat var demiş kimileri ben sadece arkaya taktıracağım. 13cm mi almam lazım.

teyp ten hat falan çekiceksek hiç bulaşmamayayım..

icouldnt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka kapıdaki yuva 13 cm uyuyor hiç bi işlem yapmadan 16 uymuyor. altına mdf kestirebilirsin .

tesisata gelince kapı direğine bağlanan hortumu çıkar kaç tane kablo var 2 tane varsa kapı kilidine giden
4 tane varsa ve 2 sinin ucu sokete bağlı karşılığıda boş sa at çekili demektir. ama 3 araca şahit oldum biri benim ki
hat çekili değildi..

çekili olmasa bile işi bilen biri için 10 dk sürüyor çekmek. gözünüz korkmasın..

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet benm aractada arka kapılarda hat cekılı degıl hocam bu arada ustad bu hava basınc sensoru hakkında bılgı edınebıldın mı aracını servıse goturcektın gıottımde sorucam demıstın

icouldnt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet benm aractada arka kapılarda hat cekılı degıl hocam bu arada ustad bu hava basınc sensoru hakkında bılgı edınebıldın mı aracını servıse goturcektın gıottımde sorucam demıstın

bakıma az daha var da yarın merkeze gidecem gitmişken uğrayıp soracam inşallah :)

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:eyv eyvallah ustad saolasın bızıde bılgılendırrsen sevnrm

fahrettinulusoy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka kapıdaki yuva 13 cm uyuyor hiç bi işlem yapmadan 16 uymuyor. altına mdf kestirebilirsin .

tesisata gelince kapı direğine bağlanan hortumu çıkar kaç tane kablo var 2 tane varsa kapı kilidine giden
4 tane varsa ve 2 sinin ucu sokete bağlı karşılığıda boş sa at çekili demektir. ama 3 araca şahit oldum biri benim ki
hat çekili değildi..

çekili olmasa bile işi bilen biri için 10 dk sürüyor çekmek. gözünüz korkmasın..
Bende siyah hortumu çıkartıp baktım kahverengi skote bağlanan mavi ve kahverengi olmak üzere iki kablo var,tesisat yok.

icouldnt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende siyah hortumu çıkartıp baktım kahverengi skote bağlanan mavi ve kahverengi olmak üzere iki kablo var,tesisat yok.

tessat çektirmek gözünü korkutmasın yaptırdıktan sonra orta yollu bi hoparlör taktırırsan pişman olmazsın.

fahrettinulusoy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tessat çektirmek gözünü korkutmasın yaptırdıktan sonra orta yollu bi hoparlör taktırırsan pişman olmazsın.
Merak ettiğim iki şey var:
1-Arka kapı tesisatı yerine arka camın oraya 2 tane 500 w oval hoparlör taktırsam anfiye gerek kalır mı?
2-Arka kapı tesisatı yaptırsam 13 cm 230 w hoparlörü anfisiz kaldıracak mı? Ön kapı hoparlörler kaç w bilmiyorum malesef.