Yeni Tesisat İçin Önerileriniz

_volky_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar;
2010 Clio Symbol Aracıma Tesisat Bağlamak İstiyorum Sizlerinde Bilgilerini Ve Görüşlerini Almak İstedim..

İlk Önce Aldıklarım;
1Adet JBL GTO 508C 13 CM COMPENANT TAKIMI
1Adet Jameson AMP 2960 500W 4Çıkışlı Güç Amfisi
Satın aldım + Orjinal Kapı Kolonları Var

Benim Düşüncem Kapıdakileri Arka Bagaj Üstüne Taktırmak Ve Kapılarada Yeni Aldığım JBL Takımını Taktırmak Çok Aşırı Bir Ses İstemiyorum Son Ses Açıp Gezecek Biri Değilim Sadece Araba İçinde Güzel Ses Almak Amacım..
Sistem İçin Görüşlerinize İhtiyaç Duyuyorum..

Ek Olarak;
Bu Sistemi Montaj Edebilecek İşinin Ehli Avrupa Yakasında Bildiğiniz Bir Yer Varmıdır?
Tabi Maddi Olarakta Cazip Bir Yer.. Bilenler Paylaşırsa İyi Olur Kaç Paraya Patlar Aşağı Yukarı Yaptıranlar Bilgilendirirse Sevinirim..

Şimdiden Bilgi Ve Önerileriniz İçin Çok Teşekkür Ederim..

Son düzenleme:

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstda olsam yardım ederdim,cevrendeki bir tesisatcıya bağlat max 50 lira ister ama arkayada mid takımı koysan daha güzel olur en azından anfin 4 cıkıs,Artı orjinal teyp baglıcaksın anlasılan onun icin anfi dönüştürücü deck var onuda alıcaksın.

_volky_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
50TL dediğiniz kablo hariç sanırım arkadaşlarıma sorduğumda kablo ve parcalar sigorta toplam 130 150 arası tutar diyordu..
Şimdilik maddi olarak bunlara yetti param inş ilerleyen zamanlarda 1takım daha alıcam..

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben kablolar dahil 120 tl ye bağlatmıştım geçen yıl.benim taktıklarımda pıoneer 2300 ub mp3 çalar-jameson 505 1400 w anfi-pıoneer d4 30cm 1400 w woofer ve 250w pıoneer tiwiter.çok net ve çok güzelde ses aldım.çok açsam bile sesi hiç dağılma bozulma yok seste.

_volky_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biraz daha bilgi alsam Anfi hakkında iyi olacak aslında bir sorun çıkarırmı acaba sistemi kaldırırmı?

_volky_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel Pls Yardım..

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rms güçlerine bak..

yiclio

Enes CEYLAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam profesyonel bir tesisat olmayacak haliyle ama sizin işinizi görür tahminimce kapılardaki kolonu bagaja taktırma ilerde bir çift comp daha alırsın.orjinal teybe bağlayacaksan deck anfi çıkışı aparatlar var ondan alman gerek bende var sadece 20 gün kullandım düşünürsen pm at ..