Yeniden megane II ye dönüş yapıyorum :D

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane lerde sanruf pek tercih edilmiyor.kronik ses ve su alma problemi var.araştırır iseniz sizde görürsünüz.bende aracımı almadan önce sanruflu bakmıştım.servis sahibi bi yakınım vazgeçirtti.ama bu işler birazda şans işi tabi.hakkınızda hayırlısı olsun acele etmeyin doğru karar verin.

tlghsn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olsun ben olsam ne olursa olsun o parayı vermem üzerine biraz daha ekler daha düşük km de dizel alırım , yada megane 3 alırım . Bence paranıza yazık etmeyin .
kaca yarar bu arac ?

nete bakıyorum en temizinde 3-4 parça boya var ve fiyatlar bu aralarda kafam karıştı iyice

purmol

Bilgi Girilmemiş
kaca yarar bu arac ?

nete bakıyorum en temizinde 3-4 parça boya var ve fiyatlar bu aralarda kafam karıştı iyice

Eğer araçta kaza yok ise (çamurluk vs değişmesi önemli değil ,parça boyalı olması da önemli değil ) Motorun da sıkıntı yoksa kozmetik açıdan iyi ise sıkıntısız binerim ben buna derseniz 24 bin lira ya almaya çalışın .

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaca yarar bu arac ?

hocam nedir bu boya takıntısı anlamadım.bakın benim aracımda en ufak bir kaza tıklama bile olmamasına ragmen iki yannını tertemiz boyattım daha geçen ay.hemde kasko kapsamında en kral işçilik ve malzeme ile.sonuçda 7/8 yaşında araç.ne insanlar gördüm sırf boya yok diye 1-2-3 bin fazla verip her tarafı çizik ezik arçlar alan.hatta rfc olarak ortak karar almıştık konuda aşağıda komple bir okuyun isterseniz piyasaya yaklaşımınız değişir.

http://www.renaultfanclub.com/megan...usun-lutfen-sadece-bir-tavsiye-istiyorum.html

tlghsn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam nedir bu boya takıntısı anlamadım.bakın benim aracımda en ufak bir kaza tıklama bile olmamasına ragmen iki yannını tertemiz boyattım daha geçen ay.hemde kasko kapsamında en kral işçilik ve malzeme ile.sonuçda 7/8 yaşında araç.ne insanlar gördüm sırf boya yok diye 1-2-3 bin fazla verip her tarafı çizik ezik arçlar alan.hatta rfc olarak ortak karar almıştık konuda aşağıda komple bir okuyun isterseniz piyasaya yaklaşımınız değişir.

http://www.renaultfanclub.com/megan...usun-lutfen-sadece-bir-tavsiye-istiyorum.html
bizim buralarda boya çok önemli boya olduğu zamn kimse yaklaşmıyor araca o yüzden elimde patlıyo arac

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sizin oralar nereler?

tlghsn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tokat amasya corum civarı

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye