Yetkili servis bakımlı Çok temiz 2007 Clio 3 1.2 16v hb.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar arabamı cliocu birine satmak istiyorum.
Alındığı ilk günden beri yetkili serviste bakım yapılmıştır.Bu yüzden işçilik ve parçada %30 indirimim var.Alacak kişi servise gitmeye devam ettiği sürece de geçerli bir indirimdir.Bakımını aksatırsa indirim iptal olur.Ağır bakımları yapılmıştır.93.000km olan arabam,120.000km kadar sadece yağ bakımına girecektir.93.800km de yağ bakımı geliyor,onuda yaptırıp vereceğim.
2016 üretim 4 adet 750km yaz + 2015 aralık ayı üretimi 4 adet 5000km kullanılmış kış lastikleride hediyem olsun.Lastikler bile yetkili servisten alınmıştır. Aşırı olmamakla birlikte tatmin edici ses sistemi var.(pioneer)
Aracımın sol tarafı benden önceki sahibinde sürtmeden dolayı ,yetkili serviste boyatılmış.
Hasar kaydı 1 adet 1650tl görünmekte.
Arabama eskisi özeliğini kaybettiği için 2 ay önce komple cam filmi(ön cam dahil)yaptırdım.Aynı anda da boya koruma ,detaylı iç temizlik, boya koruma ,motor koruma, komple pasta cila yapılmıştır.Kışa girerkende klima kalorifer temizliği falan yaptırmıştım.
Eşimin manuel kullanmama inadı yüzünden her sabah işe bırakmak zorunda kalıyorum.Bu yüzden otomatik almak için satmaktayım.Aynı temizlikte otomatiğiyle takasa girebilirim.Acelem yok ,paraya da ihtiyacım yok.Satarsam yada otomatik takasa girersem rahat ederim diye satıyorum.
Bu yüzden de aracıma 30.000tl istiyorum.
İlgilenen olursa mesaj atabilir.
------------Herkesin arabası kendine güzeldir.Gönlünde de bir ederi vardır.---------SEVGİLER.