Yine bir Tofaşk ikiye bölünmüş...

Cagri_06

Çağrı ÇAĞLAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu tenekeleri toplatmaları lazım

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ülkemizden bu araçların 2. elleri bile yasaklanıp kullanmamak kaydıyla eritilip kaşık çatal felan yapılsın yada direk o metal bile kullanılmayıp uzaya göndersinler. Keza gömme işlemi felan yaparlar toprak kaybı bile yaşarız :)

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah korusunya nasıl bölünmüş ikiye hayret ettim bu kadar kolaymı bölünür bir araba :soru ama bizim buralardada görüyorum altında şahin doğan var virajları nasıl kaydırarak patinaj çekerek dönüyorlar gördümmü hemen yavaşlıyorum önüme arkama denk gelmesinler diye.

Trafik ve araç denetlemeleride her yönden artmalı, tüvtürk istasyonları fasülyeden vize vermemeli araçlar komple incelenmeli. Ben zaten bakımlı olan aracımı vizeye gitmeden servise gösteriyorum eksiklerine bakılsın diye arabada tık yok bana el frenin yüzde 5 diğer tekerden daha az tutuyor aralarında fark var hafif kusurlu geçtin diyor, yan tarafta bilmemkaç model tarihi ford minibüs var çiçek abbas filminden kalma siyah duman atarak tren gibi çalışıyor, her yeri çürümüş tekme atsan dökülücek oda hafif kusurla geçiyor şaka gibi gel buradan yak !! Polis merceksiz araca çakma 50 TL'ye xenon takıp milleti kör edenlere ceza yazmalıki, vizesiz gezenlerin arabalarını bağlamalıki, ehliyetsiz ve alkollü yakalananları pişman etmeliki bazı şeyler düzelsin ülkemizde. Allaha emanet yaşıyoruz.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her zaman söylerim halende söylüyorum Türk toplumu bu araçlardan çok zor vazgeçicek..

Webden yorumları okuyorum vatandaş yazmış Sıfırı çıksın evimi satar yine alırım diyor

Eee tabi 3 tl kapı kolu alıp 10 tl tampon alıyorsun varmı bundan daha ucuz araba diyede övgüler hiç bitmiyor farkındasanız değilmi

Bu araçlara adam gibi binenlere lafım sözüm yok ama akşama kadar sokak köpeği gibi 24 saat orda burda gezip tozan cebinde 5 kuruş parası olmayan o tiplerden nefret ediyor iğreniyorum..

Ölenlerin Mekanı Cennet ruhu şad olsun..

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada unutmadan yazıyım Renault Facebook sayfasında Haftanın Renault Tutkunu seçildiğimde Davarın biri Aracımın Fotosu altına yorum yapmış

Tofaş varken Renaulta asla binmem
diye ve halende o yorum duruyor..

Bu vatandaş Şahinle Doğanla kafayı yemiş arkadaş
:mad:

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunların manyakları ayrı abi ya ama çekirdekten yetişiyolar hiç unutmam lisedeyken dersanede bi çocuk vardı diğerleri zibidi arabası adam gibi adam doğan kullanır diyodu :D

ufuk-tas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence bu olay sadece ikiye bölünme olayı degil, ileri teknoloji kullanılarak uretilmiş bir darbe emiş muhendisligidir, araç daha fazla zarar görmesin diye bölünüyorki carpan arac en az sekilde hasar bırakıp içinden geçip gitsinde Allah'ından bulsun diye yapılmış bir Şase sistemidir. Şahincileri seviyor ve dualarımızı arkalarından eksik etmiyoruz, Allah rahmet etsin.