Yine Marş Motoru:(

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
marş motoru bozulmaz kömürü biter :) oto elektrikçiye söktürüp kömürünü değiştir zıpkın gibi olur...Belki senin sorununu ben anlamadım ama aynısı benim başıma geldi...Eski marş motorunuda bence boşuna değiştirmişsin orjinalini tamir ettirseydin olurdu...

bu yazıyıda gördünmü abicim :) kömürüne baktır belki faydası olur...

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
bu yazıyıda gördünmü abicim :) kömürüne baktır belki faydası olur...

Yaw işteyken öyle acele bakıyorum yazamadım:)evet geçen seferde değiştirin şunun kömürünü sizde kurtulun bende diye çok dedim ama yok efendim şuymuş buymuş kömür değiştirmekle bitmiyormuş,otomatikmiş,röleymiş en sonunda biri 50 tl'ye elimdekini takayım uğraşacağına dedi bende tak dedimdi:)işte bir sene dayandı marş bana taktı yineroadfox

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
kömür veya üstünde aparat bozulur genelde, nadiren sargısı... bunlar bakılmadan başka çıkma takılırsa, o çikmada aynı eski malzemedeyse, bozulur tabiki...:hp

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
kömür veya üstünde aparat bozulur genelde, nadiren sargısı... bunlar bakılmadan başka çıkma takılırsa, o çikmada aynı eski malzemedeyse, bozulur tabiki...:hp

Aynen buyurduğunuz gibi oldu üstadım ve oldukça can sıkıcı ha bir şekilde çalışıyor ama:(işte benim derdim başlayacağım yine maceraya usta kıtlığı olan bu memlekette kime gitsem başka bir şey söyleyecek bende canımı fazla yakmadan nasıl kurtulayım ve bu 1 senelik bir kurtuluş olmasın daha kafamda acaba marş:)demeyeyim derdindeyim.Öncelikle şu garibanlıkta röleyle bir deneyelim bakalım:)3 usta hiç bir işe yaramaz,4 usta abi ne uğraşıyorsun bunun ilacı bu diyorlar roadfox

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaw işteyken öyle acele bakıyorum yazamadım:)evet geçen seferde değiştirin şunun kömürünü sizde kurtulun bende diye çok dedim ama yok efendim şuymuş buymuş kömür değiştirmekle bitmiyormuş,otomatikmiş,röleymiş en sonunda biri 50 tl'ye elimdekini takayım uğraşacağına dedi bende tak dedimdi:)işte bir sene dayandı marş bana taktı yineroadfox

bana dedi kömürden değilse parça yok falan söktü baktı kömür bitmiş değiştirdi oldu bitti...Açmaya üşeniyorlar heralde,marş motorunu sökmesi ayrı dert kömürünü değiştirmesi ayrı dert sedece 1 saatlik iş

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ne zaman ayağa kalkar Sakarya...?
Drag yapacaz daha...:)

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş

ibrahimmcolak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yoo vurunca sak diye aliyorda en az 30kontaklik daha vurus sanatina gore :)

Hortladı Gitti. :)
Benimde marsımda sıkıntı vardı kömürleri değiştirdim.
otomatigini değiştirdim düzelmedi.
vura vura devam ettik artık vurmaya alıstı vurdurmak istiyor direk.
senin sorunun nasıl çözüldü.