yine mi scenic (:

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç gercekten cok iyi duruyor, ve bayagıda donanımlı :) benzinli olması handıkap :(

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat bence gayet iyi. 11 yaşındaki araba için km gayet normal(doğru ise) 29a alınsa, 2 de lpg için harcansa 31 e en full donanımlı scenice binilmiş olur. Lpg ile yakıt gayet makul. Ben çok memnunum. Renk de 10 numara

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakmaya gidecekseniz ısrarla önde ne işlem yapılmış sorun. Far kaput aralığından, önden bir kazaya karıştığı belli. Aynı durum benim araçta da olduğu için biliyorum. Far ile kaput arasını düzgün ayarlayamıyorlar ne hikmetse

Berker_Kara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renk efsane
Lpgsiz adamın ocağını söndürür, lpg masrafını da ekleyin.
Araba temiz duruyor
Donanım olarak gayet dolu.
Fiyat bu km ve otomatik için biraz fazla bence.

En dolusu privilege mi yoksa daha baska versiyonu var mi ? Lpg masrafi konusulur bence :) en minimum ne fiyat bakayim ?

Berker_Kara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç gercekten cok iyi duruyor, ve bayagıda donanımlı :) benzinli olması handıkap :(

Ne biliyim bu km ye kadar benzinle yaptiysa motor durumu dusuk km li lpg li bir araca gore daha verimli olmasi gerekir. En azindan lpg nin surasimi eksik vs derdimiz olmaz (:)

Berker_Kara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat bence gayet iyi. 11 yaşındaki araba için km gayet normal(doğru ise) 29a alınsa, 2 de lpg için harcansa 31 e en full donanımlı scenice binilmiş olur. Lpg ile yakıt gayet makul. Ben çok memnunum. Renk de 10 numara

Renk hakiketn 10 numara. Lpg yi kendimiz secmis oluruz en azindan.

Berker_Kara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakmaya gidecekseniz ısrarla önde ne işlem yapılmış sorun. Far kaput aralığından, önden bir kazaya karıştığı belli. Aynı durum benim araçta da olduğu için biliyorum. Far ile kaput arasını düzgün ayarlayamıyorlar ne hikmetse

Buradaki yorumlara bakilirsa birazda pazarlik payi dusunulurse bakilabilir. Duzeltemiyor olmalarina bi yandan sevindim en azindan gizleyemiyorlar :) bi msj yaziyim bakim ne diycek.

Berker_Kara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten reno bayiide araç. Hemen oradan expere lpg ciye q:

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En dolusu privilege mi yoksa daha baska versiyonu var mi ? Lpg masrafi konusulur bence :) en minimum ne fiyat bakayim ?

En dolu privilage ama paket paket alınıyormuş o zaman herşeyi.

Mesela benim araba da privilage, pack techno ve executive pack de alınmış.
Tam deri koltuklar ve esp de var.

Orta kolçak elektiriklidir. İleri geri hareket edip etmediğini kontrol edin. Hareket etmezse sıkıntı çünkü obd bağlantı soketi kolçak geri çekilmeden görünmüyor. Bende bazen sıkıntı oluyor bu durum. Park sensörüne iyi bakın çalışıyormu diye.
Cam tavana çok dikkat edin. Takılmadan ve sürtünmeden rahat rahat açılıp kapanmalı. Güneş perdeleri düzgün çalışıyormu ona bakın. Çok pahalı ve değişimi zor parçalardır.

Lpg ye en uyumlu motorlardandır k4m. Bende akl lpg sistemi takılı. Sıkıntı yaşamadım. 1000-1250 civarı fiyatı var. Başka markalara da bakın. Brc favorim

Berker_Kara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En dolu privilage ama paket paket alınıyormuş o zaman herşeyi.

Mesela benim araba da privilage, pack techno ve executive pack de alınmış.
Tam deri koltuklar ve esp de var.

Orta kolçak elektiriklidir. İleri geri hareket edip etmediğini kontrol edin. Hareket etmezse sıkıntı çünkü obd bağlantı soketi kolçak geri çekilmeden görünmüyor. Bende bazen sıkıntı oluyor bu durum. Park sensörüne iyi bakın çalışıyormu diye.
Cam tavana çok dikkat edin. Takılmadan ve sürtünmeden rahat rahat açılıp kapanmalı. Güneş perdeleri düzgün çalışıyormu ona bakın. Çok pahalı ve değişimi zor parçalardır.

Lpg ye en uyumlu motorlardandır k4m. Bende akl lpg sistemi takılı. Sıkıntı yaşamadım. 1000-1250 civarı fiyatı var. Başka markalara da bakın. Brc favorim

İyi ki bunlari yazdin tsekkur ederim tavsiyelerin icin. Simdi bundaki paketler full mu olmuş oluyor. Ne gelirse aklimiza hiz sabitliyici far yagmur sensoru gibi hersey bunda dahil mi ??