Yol bilgisayarı açtırma

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
İstanbul da bunu yaptıran var mı arkadaşlar ? forumda yol bilgisayarı ve yokuş kalkış desteğinin serviste bilgisayara bağlanılarak yazılım ile 5 dk da açılıyor dedikleri yazısını çok okudum.
İstanbulda hangi servis var buna yanaşan yapan.
Servisler buna yanaşmıyor, geçen gün biizn Facebook grubumuzda bu işlemi 100 Liraya yaptığını söyleyen bir arkadaş vardı.
Yol bilgisayarı, yokuş kalkış sistemi, hız uyarısı ve ayna sensörü varsa dış ısı göstergesini de açtığını yazmıştı...

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa abi ben yol bilgisayarını actırmıstım uzun zamandırda sorunsuz kullanıyorum ama hız uyarı ikazı acık değil o ozelık benm aracımda varmı yok mu nasıl öğrenebilirim göstergede ikaz uyarının şekli var ama açık değil
Servisler buna yanaşmıyor, geçen gün biizn Facebook grubumuzda bu işlemi 100 Liraya yaptığını söyleyen bir arkadaş vardı.
Yol bilgisayarı, yokuş kalkış sistemi, hız uyarısı ve ayna sensörü varsa dış ısı göstergesini de açtığını yazmıştı...

Rapex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,facebook’ta uzun suredir uye oldugum grupta Nedim diye bir arkadas vardi,gruptan gelenlere 50 TL ile gizli ozelliklerini aciyordu. Bu zamana kadar yaptigi araclarda sorun cikmadigini,herkesin memnun oldugunu dile getirmisti.
Kendisine bu ilan numarasindan ulasabilirsiniz,İstanbul’da ikamet etmeyenler icinde cevre illerde tanidiklari olabilir,danisabilirsiniz.
346512932

mehmetrtn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuda İstanbul da oturan arkadaşlara yardımcı olabilirim. İkitelli de çalıştığım firmanın uygulama birimi var, kendi aracım 2013 Renault Symbol Joy, ben yol bilgisayarını ve yokuş kalkış desteğini açtırdım. Bu işin içinde olduğum için söylüyorum gönül rahatlığıyla açtırabilirsiniz. 100 TL ye açıyorlar, istanbul avrupa yakası için bana ulaşın yardımcı olabilirim, gelen olursa beni sorsunlar, kendi aracıma da yaptığım ekstra birkaç şey var onları da gösterebilirim. :)

Son düzenleme:

celedin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar;
Bende yeni katılanlardanım .
2015 1,5 dcı joy symbol aldım 2 ay önce ve burada okuduğum yokuş kalkış ve yol bilgisayarı ile ilgili İzmir yetkili servisi aradım,
bu cumartesi için randevu aldım, telefonda ücretsiz olduğunu söylediler, bu cumartesi göreceğiz. Gelişmelerden haberdar ederim. Saygılar;

celedin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar;

Servise gittim. Hiç bir sıkıntı çıkarmadılar, işlemi yarım saat gibi bir sürede hallettiler, işlem bittikten sonra özellikle herhangi bir ödemem var mı diye sormama rağmen istemediler ve servisin yoğun olmasına rağmen.

Servis Gaziemir Ermat kendilerine teşekkür ederim.

Selamlar;
Bende yeni katılanlardanım .
2015 1,5 dcı joy symbol aldım 2 ay önce ve burada okuduğum yokuş kalkış ve yol bilgisayarı ile ilgili İzmir yetkili servisi aradım,
bu cumartesi için randevu aldım, telefonda ücretsiz olduğunu söylediler, bu cumartesi göreceğiz. Gelişmelerden haberdar ederim. Saygılar;

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kardeş hangı ozellıkler acıldı servis bakım zamanı uyarı ikazı açıldımı

celedin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler;

Tüm özellikler açıldı sanırım anlık yakıt, içindeki yakıtla ne kadar mesafe gibi servis zamanı gibi . 7 yada 8 tane ekran geliyor şimdi.

Coşkun8989

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar forumda yeniyim. Arkadaşlar anadolu yakasında nerde yaptırabiliriz bu işlemleri.

Coşkun8989

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kadar insAnın oldugu bir gurupta 2 gün oldu cvp yok. kusura bakmayın ama kapatın bu siteyi arkadaşım böyle iş olmaz.