elpida

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yıl için kasko ve trafik sigortalarımı yeniletmek için pek çok firmadan fiyat teklifi aldım. İçlerinden en düşük fiyatlardan birini veren Generali Sigorta'dan trafik sigortasını yaptırdım. Daha önce hiç kazam yok, 35 plaka, 160 TL tuttu zorunlu sigorta. Diğer şirketlerde olup olmadığı hakkında bilgim yok ama bu fiyata dahil olarak Generali Yol yardım ücretsiz olarak verildi. Şöyleki; benzin bitmesi, akü boşalması (bu sene içinde başıma geldi), anahtar kaybolması, lastik patlaması, kaza durumlarında ücretsiz yol yardım ve gerekirse 400 TL limitle en yakın yetkili servise çekim hizmetini ücretsiz olarak veriyorlar. Lastik değişimi gibi konularda özellikle bayan sürücülerin veya aracını eşide kullananların çok faydalanacağı bir hizmet. Diğer sigorta şirketlerinde var mı bilmiyorum ama bilgisi olanlar paylaşabilirler. Bence zorunlu sigorta yaptıracak arkadaşlar buradanda bir fiyat alsınlar.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ayrıntıları bizimle paylaştığınız için teşekkürler. konunuzun google arama motorunda ön sıralara çıkması için etiketler ekleyeceğim . arama yapanlar googlede bilgilerinize denk gelip faydalanacaktır. :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilmeyenler için güzel bilgiler :eyv

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiyat çok iyi.
12 senelik megane 1 e 175tl çıktı.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 306 tl ye yaptırdım %10 luk hasarsızlık alarak ilk yılım ilk aracım 98 model

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Faydalı bilgilendirme için teşekkürler.:eyv