Yolculuk Bitiminde Yakıt Değerlerim

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hakkı bey gayet güzel değerler bunlar, görseller içinde teşekkür ederim. Elinize, emeğinize sağlık...:eyv

Afyonlu03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla sadece pes diyorum bendemi sorun var arabada mı anlamadım 6,5 den aşağı bir turlu düşüremedim yakıt tüketimini gittiğim yol 970 km ortalama hızım 72km/h
Bu gün saat 18:00 de bursaya gideceğim denizliden 493 + 493 km gidiş geliş yol papacagım bakalım ne yazacak bu sefer.

Hız sabıtleyıcısını kullanıyorum 970 km lık yolculuğumda klımam hıc kapanmadı. ama yınede fazla :(

Denizli de bildiğiniz bir usta var ise lütfen bana bir mesaj atın şu araca bi baktıralım

Son düzenleme:

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakkı abi, maşallahın var çok güzel değerler yakalamışsın :eyv
gezil resimlerinde, şehir tabelaları yerine daha çok gittiğiniz yerlerin resimlerini çekseydiniz şukela olacaktı :)) yine de eline sağlık :eyv
Aileye selamlar.

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla sadece pes diyorum bendemi sorun var arabada mı anlamadım 6,5 den aşağı bir turlu düşüremedim yakıt tüketimini gittiğim yol 970 km ortalama hızım 72km/h
Bu gün saat 18:00 de bursaya gideceğim denizliden 493 + 493 km gidiş geliş yol papacagım bakalım ne yazacak bu sefer.

Hız sabıtleyıcısını kullanıyorum 970 km lık yolculuğumda klımam hıc kapanmadı. ama yınede fazla :(

Denizli de bildiğiniz bir usta var ise lütfen bana bir mesaj atın şu araca bi baktıralım

15dCi dan bahsediyoruz değil mi? Eğer dizel 1.5 ise değerler çok fazla uzun yok için. şehiriçi bile bu kadar olmaz. kontrol ettirin bence de :eyv

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şuanda full klima acık 1.5 dcı 85 beygir meganımda ve bazen agresif kullanımda ortalamam 5.4 uzun yolda klima acık 4.5

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Eğer aracınızı agresif kullanmıyorsanız uzun yolda genellikle bu gibi sonuçlar alırsınız. Aracınız 1,5 Dci ise. Aracınız dizel değilse bi şey diyemem ama dizelse mutlaka bir servise ölçtürün.

Hakkı abi, maşallahın var çok güzel değerler yakalamışsın :eyv
gezil resimlerinde, şehir tabelaları yerine daha çok gittiğiniz yerlerin resimlerini çekseydiniz şukela olacaktı :)) yine de eline sağlık :eyv
Aileye selamlar.

Aleykümselam kardeşim. Eğer her gittiğimiz yerin resmini koyacak olursak 600 e yakın resim eklemem lazımdı. Öyle olunca kısa yoldan hallettik.:))

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aleykümselam kardeşim. Eğer her gittiğimiz yerin resmini koyacak olursak 600 e yakın resim eklemem lazımdı. Öyle olunca kısa yoldan hallettik.:))

Abi güzel söylüyorsun da, İzmir'e gittik deyip izmir tabelasının resmini koyuyorsun :)
Rahmetli Barış manço abimizden yeteri kadar görmüştük, Tabelada Nüfusa +1 ekliyordu ya hani :))
600 resim olmasa da 8-10 tane ikişer ikişer koyaydın.

Bak bu kadar laftan sonra artık ne yaparsın bilemiyorum :))

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşAllah abim değerler süper maşAllah :eyv

bursayı gördüm bi duygulandım ikinci vatanım yeşil bursa qw

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi güzel söylüyorsun da, İzmir'e gittik deyip izmir tabelasının resmini koyuyorsun :)
Rahmetli Barış manço abimizden yeteri kadar görmüştük, Tabelada Nüfusa +1 ekliyordu ya hani :))
600 resim olmasa da 8-10 tane ikişer ikişer koyaydın.

Bak bu kadar laftan sonra artık ne yaparsın bilemiyorum :))

Yok resim mesim.:))

maşAllah abim değerler süper maşAllah :eyv

bursayı gördüm bi duygulandım ikinci vatanım yeşil bursa qw

Teşekkür ederim kardeşim. Allah tekrar gitmeyi nasip eder inşallah. Belli mi olur Allah kısmet eder belkide beraber gideriz.qw