Yollar Yorgun Baba Yorgun :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Dostlar bu ara çok yoğun tempo style takılmaktayım mecburen ve maalesef sevgili 11'ime tabiri caizse eşşek muamelesi yapmak zorundaydım:)O kadar yorgunumki düşünmek fikir yürütme v.s organlarımda pes etmiş durumda.Hal böyle iken dostlardan yardım alayım dedim haliyle :eyv Bugün 200 küsur km sonra farkettim şöför mahalli altından bir su sızıntısı gördüm.Kaputu açınca aceleyle baktımki tüp beyninin plastik ayar düğmesi tarafından su damlıyor gerçekten vaktim kısıtlıydı düğme değilde %90 o bölgedeki contadan sanıyorum.Su seviyeme baktım çok çok az bir azaltma var hatta yok:soruSonrasında 150 zorlu km daha devam ettim durduğumda tekrar baktım ilk etapta birşey yok 10-15 dk sonra filan yine aynı noktadan damlatma başlıyor.Amma uzattım ya:)kısaca yarın sabah 6'da marşa basıp uçmam lazım tamirciye vs gidecek vaktim yok ve aynı km'leri yapacağım mecbur.Bir sakatlık yaşarmıyım sizce?Düşünüyorum düşünüyorum tüp beynine su ne zaman nasıl niye geliyordu onu zavallı beynim çözemedi:)birde evet akıtmayı görüyorum ama su seviyem normale yakın ve hararet vs kesinlikle yok o zamanda sorunda yok kısa vadede diye düşünüyorum ancak acaba yanlışmı düşünüyorum:)Değerli görüşlerinizi beklemekteyim ........roadfox

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
dirseklerden mi geliyor su düğmeden mi çok az az geliyorsa sıkıntı olacağını sanmıyorum benim dirsek damla damla kaçırıyordu 1 ay falan öyle kullandım bir şey olmadı.

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
dirseklerden mi geliyor su düğmeden mi çok az az geliyorsa sıkıntı olacağını sanmıyorum benim dirsek damla damla kaçırıyordu 1 ay falan öyle kullandım bir şey olmadı.

Yok dirsekten değil contanın ömrü bitti sanıyorum üst bölümde birleşim yerinden buda damla damla akıp kesiyor yarın 150km'de 1 kontrol ede ede giderim artık haftayada yaptırırım ....

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Yok dirsekten değil contanın ömrü bitti sanıyorum üst bölümde birleşim yerinden buda damla damla akıp kesiyor yarın 150km'de 1 kontrol ede ede giderim artık haftayada yaptırırım ....

Sıkıntı olmaz sanırım abi çok zorlamazsan. Conta değilde Regülatörü değiştirirlerse mutlaka faturasını al muayenede seri numarasını kontrol ediyolarmış ve sızdırmazlık raporuna yolluyolarmış. Oradada değişen parçanın faturası lazım oluyormuş. ;)

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Sıkıntı olmaz sanırım abi çok zorlamazsan. Conta değilde Regülatörü değiştirirlerse mutlaka faturasını al muayenede seri numarasını kontrol ediyolarmış ve sızdırmazlık raporuna yolluyolarmış. Oradada değişen parçanın faturası lazım oluyormuş. ;)

Eyvallah alırım ya Allah deyip çıkalım bakalım :eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun reis 9 alalım diyorum sana.:))

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Geçmiş olsun Başkan, inşallah en kısa zamanda sorunu çözersin. :eyv

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun başkan. Kontrol ederek gittiğin sürece bir şey olmaz sanırım.

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun reis 9 alalım diyorum sana.:))

Bana 9 dane 9 versen yine bir 11 etmez reis :hıh

Geçmiş olsun Başkan, inşallah en kısa zamanda sorunu çözersin. :eyv

Eyvallah biraz vakit lazım bana oda bu aralar zor:)

Geçmiş olsun başkan. Kontrol ederek gittiğin sürece bir şey olmaz sanırım.

Valla olmadı :) 500 km'ye yakın Fransız atı gibi koştu çok çok az bir eksiltme var o nasıl oluyor onuda çözemedim
:)) sanıyorum sadece motor soğuyunca içindeki suyu atıyor......

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun başkan kötüye bişey olmaz devam et :))roadfox