Yorgunluk algilayici

munkun46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam siz o park beynini getirin benim araçta deneyelim sizde çalışmayacak anlaşılan bende her türlü cihaz var :D
Renolink 1.99 sürümü ile de denedim,klon renolink cihazı kullandım. Sonuç yine hüsran, sadece dediğim bölümde değişiklik olmuyor,diğer her yer çalışıyor. Sizde farklı hangi cihazlar var?
Sizin araç nedir?

yuhuju

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renolink 1.99 sürümü ile de denedim,klon renolink cihazı kullandım. Sonuç yine hüsran, sadece dediğim bölümde değişiklik olmuyor,diğer her yer çalışıyor. Sizde farklı hangi cihazlar var?
Sizin araç nedir?
Aracım Megane 4, canclip obd els oblink hepsi mevcut

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

munkun46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım Megane 4, canclip obd els oblink hepsi mevcut

Hangi şehirdesiniz? Clip programının arayüzünde ddt4all gibi belli özelliklerin açılldığı yer var mı? Yoksa sıfırdan mı kurulum yapılıyor?

munkun46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

yuhuju

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi şehirdesiniz? Clip programının arayüzünde ddt4all gibi belli özelliklerin açılldığı yer var mı? Yoksa sıfırdan mı kurulum yapılıyor?
Clip ile bazı kısıtlı özellikler aktif edilebiliyor, yeniden programlamada yapılabiliyor, ben İstanbul esenler deyim elimden geldiğince yardımcı olurum

yuhuju

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

munkun46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renolink obd cihazının ddt4all ile çalışma problemi var. Başka bir obd cihazi ile birlikte denemenizi tavsiye ederim.Ama önceki mesajda yazdığım gibi, megane 4'te sadece ddt4all ile yapılabiliyorsa sebebi genel can sisteminin altyapi olarak bu değişikliğe zaten hazır şekilde gelmesidir.Talisman gibi bu sinyal yapısı buna uygun değilse tek başına pyren, renolink ve ddt4all ile bunu aktive edemezsiniz.Kadjar için durum nedir bilmiyorum.Ama yerine takmadan bu iş yarım kalır.Bazı değerleri değiştirebilmeniz için beynin sensör vb yerden okuma yapması lazım. Bence şu anda boşuna zaman harcıyorsunuz.Yerine takıp obd ile aracın can hattı üzerinden bağlanın.

Merhaba,clip ile denedim hocam,değerler yine değişmiyor. Tanıtım arızası veriyor. Reprog veya tanıtım yapmak istediğimde program dvd yi görmüyor, intertten indirme yapmaya çalışıyor. Şu an elimde clip cihazı da var,bazı beyinleri reprog dvd si ile yeniden programlama yapabilirken park sensöründe ne clip ne diperleri hiçbir işe yaramıyor. Clip ile tanıtımı nasıl hallederim? Usb token cihazı almadan bu iş olmaz mı?