Youtubedeki kasıntı ?

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İki hafta öncesine kadar bütün video ve müzikleri 720p ve 1080p hd izleyip sorunsuzca müzik dinleyebiliyodum,ama ne olduysa bu zamanlarda 480p geçtim 360p'de bile kasıntılı var 45 saniyelik 360p videoda bile birkaç dakika dolmasını bekler hale geldim :mad: İnternetim sınırsız ve alt komşudan wıreles şeklinde bağlantı gücüm mükemmel,neden acaba hiç sorun yaşamadığım bu sitede sorun yaşamaya başladım.Windowsumda orjinal ve bütün güncellemeler yapılı:soru:soru Sizdede böyle bir sorun varmı,ne müzik nede film izleniyor bu şekilde 306p videoda bile belki 1saat beklemem gerek dolması için :asabi

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adil kullanım kotası dolmuş olabilir. Bu da hızınızın düşmesine neden olmuştur.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
evet 2 komşu kotayı bitirmişiniz... hız yerlerde... :cool:

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hımm abiler ozaman bu sınırsız işi tt firmasının göz boyamasımı? Kota sınırsız ama mesela 100gb geçince internet hızım düşüyor :mad: nasıl iştir bu:pislik

memo_16

Bilgi Girilmemiş
sınırsızlarda 25 gb ı geçince hız %10una düşüyor :berbat

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla çok şaşırdım bilmiyorum ne mutlu ki bir şey daha öğrendik RFC miz sayesin de :)
evet 2 komşu kotayı bitirmişiniz... hız yerlerde... :cool:

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiber internet ve bazı bölgelerdeki düşük internet hızları sebebi ile getirilmiş bi kanun aslında 1 yıldan fazla süredir var fakat 4 aydır falan uygulanıyor. Net limitsiz lerde 25 gb 16mbit ve üstü baglantılarda 50 gb i geçince fatura farkı olmuyor ama hızınız ne olursa olsun 1 Mbit e düşüyordu, son 2 aydır yeni düzenleme ile artık 3 Mbit e düşüyor. benim 30 mbit bağlantım var fakat ilk 2 -3 gün ondan sonra 3 mbit e düşüyorum bende :))

barca1899

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ıp adresını şu şekilde degıstır 4-2-2-2........4-2-2-3