Youtubenin yapacağı işe nedeyeyim ben

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten sabahtan beri bir sinir bir sinir araca vurup arkalarına bakmadan kaçmışlar kamera kayıtlarını yükledim 1 saatlik video 2 saattir bekliyorum yüklenmesin yüklendi ve videoyu yükler yüklemez sildi uzun diye sizin yardımlarınıza ihtiyacım vardı oysa ki aracın markası tam belli değil markayı belirleyip burda ki araçları inceleyecektim büyük ihtimalle buradan biri saat 7 30 da buradan çıktığına göre videoyu nasıl kesebilirim veya videoyu nasıl yüklerim

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

uzun uğraşlar sonucu yükleyebildim galiba saat 07.28 de olan oluyor iki aracı birden götürüyor öndeki araç jetta onun tampon bizim arka kapı gidiyor acaba aracın markası nedir?

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Windows movie makerla kesebilirsin. Aynı zamanda total video converter'lada kesebilir ve istediğin formata döndürebilirsin. Kolay gelsin kardeşim.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan video ben de gözüküyor siz de gözükmüyor mu?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu video gizlidir uyarısı çıkıyor kardeşim...

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

düzelttim gizliliği kaldırdım son rutin kontrolleri yaparken elim değdi heralde bir daha bakar mısın abi?

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Şimdi olmuş,bende mesajlarını düzelttim,izleyelim bakalım 7.28 de ne geçmiş oradan...

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Kamyonetten kaçarken 2 aracın arasına çakmış gri sedanı diyorsun sanırım,videodan kestirmek güç kardeşim...

kaza1.jpg

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kamyonetten kaçarken 2 aracın arasına çakmış gri sedanı diyorsun sanırım,videodan kestirmek güç kardeşim...

kaza1.jpg

o kamyon zaten öyle bir hızla geçmiş ki belki suçu yok ama yine de arayıp şikayette bulundum üzerindeki numaradan araba beyazmış galiba jetta siyah renkli idi sahibi gösterdi tampon patlamış beyaz çizikler vardı olaydan sonra bir kişi inceleyip kayıtları aldığımız kişiye söylüyor plakasını almış fakat adamı bulamıyorum plakayı verirse büyük sorun ortadan kalkar bir kapak varmış yerde ford markasını teşkil ediyor dediler ben bakmadım