Zaman ayarlı geri vites sağ ayna indirme modülü montaj ve kullanım

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayram bey tebrik ederim. Çok başarılı ve güzel bir çalışma. Bende Scenic çi olarak bu ürünü almak istiyorum. Megan II veya Scenic araca uygulayan müşteriniz varmı ? Birde çok istediğim bir özelliği sormak istiyorum : Aracı geri vitese aldığımızda müzik sesinin kısılması veya sessiz ( mute ) moduna geçmesi çok iyi olur. Yaptığım minik sürtmelerin ana sebebi park esnasında çok güzel bir müzikte sesin yüksek kalması neticesi park sensörlerin sesini duyamamam . tabi dikiz aynalara da dikkatli bakamadım. bu özellik bizim Renault orijinal mp3 yada cd çalar lar da yok. bu özellik yapılabilir mi ? yaparsanız ilk müşteriniz ben olurum. Aracım bu arada makyajlı kasa Scenic II privilege ( teyp bej renk orijinal Renault cabasse mp3 çalar ). Cevabınızı merakla bekliyorum.

Yusuf Gunes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yusuf abi aynı derten bende muzdaripim ve direksiyon kumandasıyla birlikte kullanmış olduğum pioneer marka teyibimin mute ucuna geri vitese taktıgımda şase verecek şekilde role bağlantısı yaptım ve sorunsuzca kullanıyorum.Geri vitese aldıgımda teyibimin ekranın da mute notuyla birlikte ses kısılıyor .
Orjinal teyib için ise direksiyon kumandasının her komudu için farklı farklı direnç değerleri mevcut belki geri vitese alındıgında role ile bu direnc degeri verilip ses kısılabilir ama tekrar sesi yukseltmek için elektronik bir devre gerekebilir.

cetiner.mustafa42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu üründen hala mevcut mudur. Yada bunun yeni versiyonu. Halen yapıyor musunuz. ?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lostromos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu üründen hala mevcut mudur. Yada bunun yeni versiyonu. Halen yapıyor musunuz. ?

Yeni versiyonundan son 5 adet var. Bunlar bittikten sonra bir dahaki yaza kadar yapamiyacagin vakit yoklugundan.

snopy28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni versiyonundan son 5 adet var. Bunlar bittikten sonra bir dahaki yaza kadar yapamiyacagin vakit yoklugundan.

merhaba elinizde mevcutsa iletişime gecebilirmiyiz

cetiner.mustafa42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet fiyat nedir? Bende almak istiyorum.

h4s4n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Guzel bir calisma.. Arduino ile yapmissin taktir ettim. Devami gelir insAllah.