Zayif işiklar

KAYAY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,
Aracım Hatcbk 5 kapılı arka sinyaller çok zayıf yanıyor.Öyle ki gündüz hiç görünmüyor.Ne yapmalıyım.Birde gösterge ışıklarım çok az yanıyor.Hararet ve yakıt kadrajı hiç yanmıyor.Ampüllerden mi aceba?

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hepsi birden ampullerden olamaz bi elektrikçiye kontrol ettirin mutlaka şase sorununu yani eksi gibi bir şey olabilir

KAYAY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elektrikçiye gösterdim.Tesisatın yenilenmesi gerekiyormuş.Ama ön sinyaller,farlar,stoplar,parklar,sisler hepsi süper sadece arka sinyaller zayıf.Aceba dış bakalit malzemeden mi ışık dışarıya yeteri kadar yansımıyor diye düşünüyorum.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
parklar ve frenler normal ise bakalit ten olmaz. ama tesisatın değişmesi olayı bana çok saçma geldi sinyale gelen eksi sıkıntılı olabilir, bir yerden dönüş alıyordur.buna benzer bir sorun vardır iyi bir elektrikçi basit şekilde çözer bence.

KAYAY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim İsmail kardeş.Bir alternatif daha var aklımda ama acaba LED sinyal ampülü varmıdır piyasada.?Alıp takabilir miyim?Yada olmadı dediğin gibi başka bir elektrikçiye daha göstereceğim.

39 BB 151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir kaç yere gösterin abi böyle bir sorun çıkarmasıda şaşırtıcı pek gözükmeyen bir şey