ZH Coupe Bakımda :)

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
10.000 bakımımı dedin :D

hehehehe yani 125.000'dede 10.000 önce yapılmıştı :D 10.000 olsa keşke dünyada tek olurdum :) Bu arada arabamada kavuştum :) baday'da maşallah ordaki arabaların yarısı renaultfanclub aracı :D:D

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birde ben kavuşabilsem :) arabama :)

Bugun bekledim bekledim gelmedin ozan abi :( hakkaten senin dediğin gibi oldu 6.15 gibi bitti iş :D Bu arada senin arabaya kavusma işi zor gibi ben çıkarken hayla aynı yerde duruyordu dişarda :) rot'a gidip döndükten sonra karşı seritten geçerken baktım göremedim ya ben yada aşağı aldılar :D Birde 1 clio rs 1 coupe 1 tanede megaen ıı hb'i foruma davet ettim RS'i referans göstererek :):eyv

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio rs kimdi ?,sakın servisle samimiyeti artırma yoksa sende 1 ayda alamazsın arabanı hehe

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio rs kimdi ?,sakın servisle samimiyeti artırma yoksa sende 1 ayda alamazsın arabanı hehe

hehehehe tamam abi baya resmi olcam :D servisin sahibiyle tanıştım bu samimiyete girmez inş hehe valla adını söledide simdi hatırlayamadım :) ama plaka 41'di servise gelmemiş servisin biraz ilerisinde durmuş ve rs'e bakıyordu :D

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eee şampiyonu görünce incelemek lazım :)

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eee şampiyonu görünce incelemek lazım :)

inceledi baya :D bende inceledim kolay sökülebilecek parçaları not aldım orj rs parçaları istermisin ozan abi hehehehe