zincir-kar paleti-kar lastiği

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zincire vereceğiniz emeği, aracınıza vereceği zararı düşünün...Automix Isse Tekstil Patinaj Kar Zinciri C600 62//170-02-00-004865 bunu alın derim. geçen kış bir kere kullandım. çok hafif bir karda test ettim çok başarılı, çok ısrar olursa :) kendi videomu çektim onuda yüklerim. almaya karar verirseniz aracınızın lastiğine uygun modeli seçerek alın derim. (Başka sitelerde daha ucuz olabilir ben ilk buldğumu koydum.

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buzlu zeminde, sert kış koşullarında en iyi performansı zincir ve çivili lastikler verir. Ama normal soğuk hava koşullarında kullanımı en ideal olan kar lastiğidir.

altuner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zincire vereceğiniz emeği, aracınıza vereceği zararı düşünün...Automix Isse Tekstil Patinaj Kar Zinciri C600 62//170-02-00-004865 bunu alın derim. geçen kış bir kere kullandım. çok hafif bir karda test ettim çok başarılı, çok ısrar olursa :) kendi videomu çektim onuda yüklerim. almaya karar verirseniz aracınızın lastiğine uygun modeli seçerek alın derim. (Başka sitelerde daha ucuz olabilir ben ilk buldğumu koydum.

agır kış koşullarında nasıl acaba

Buzlu zeminde, sert kış koşullarında en iyi performansı zincir ve çivili lastikler verir. Ama normal soğuk hava koşullarında kullanımı en ideal olan kar lastiğidir.

çivili lastiği bir arkadasım kullandı lassa marka asvaltta cıvılerı düşüyor ve kayboluyor

Moderatörün son düzenlenenleri:

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kar lastigi risk yonetimidir, kar zinciri kriz yonetimi..

Kar yagmamis dahi olsa, 7 derecenin altindaki sicakliklarda aracinizin yere tutunabilmesi icin kar lastigi takmaniz gerekir. Aracinizda istediginiz kadar guvenlik sistemi olsun (abs, ebd vs vs)

altuner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Ağır Kış Derken Hangi İldesiniz Ki Siz
denizli nin çameli diye bir ilçesi rakım 1550 birazcık yayla suan kar var mesela ve yagdıgı zaman 2 3 ay kalır kar