ZLZ Coupe - Boya aşamaları

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustten olmaz renk degişcek gorunen tüm yerler dendi
direk taksi muamelesi yaparım ole olursa:D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Latif usta değil ordakilerden biri adını bilmiyorum :) Görkem abi onu diyorumya Merdan usta sökeriz diyor latif usta sökülse iyi olur ama sökülmesede dıştan bakınca belli olmaz sorun olmaz ama sökülse tabi daha iyi diyor. İyi olsunda 3-5 fazla olsun önemli değil diyorum daha ne diyim başında duramıyorum işte :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah maşallah :)

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Latif usta değil ordakilerden biri adını bilmiyorum :) Görkem abi onu diyorumya Merdan usta sökeriz diyor latif usta sökülse iyi olur ama sökülmesede dıştan bakınca belli olmaz sorun olmaz ama sökülse tabi daha iyi diyor. İyi olsunda 3-5 fazla olsun önemli değil diyorum daha ne diyim başında duramıyorum işte :)
zamanında çok araba toplattım bilirim sıkıntısını kolay değil; titizssen işin içinde paranla rezil olmak ta var herkez usta olamıyor sözüm meclisten dışarı yaşadığım deneyimleri paylaşıyorum. Komple çok araba soydurdum mumlattım kaporta boya elektrik döşeme motor mekanik.. şimdi eski ustalar yok herkes işin kolayına kaçıyor bas macunu devam yolla gitsin... şimdiki ustalar çok uğraşmıyor yani zanaatçi yok denecek kadar az var sadece sigorta işi yani al sök tak yapıyorlar başında her dakika duramıyorsun hayırlısı olsun allah kolaylık versin kardeşim inşallah gönlüne göre olurda içine siner :eyv

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hadi hayırlısı gökhan abi :eyv

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
F7R -Eren34 e uyma Pulat :D

Kıl herif buraya salça olmuş elime geçirsem yapacağımı bilirim ona :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gökhan bu tarafa geçiyorsunda neden aramıyorsun bende badaya uğradım bugün ama Merdan'ı bulamadım hastanedeymiş böbrek taşı düşürüyormuş..

Mantis

Hüseyin Demirtaş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abbbbaaaaaawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww.

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aga profilindeki renk ve jantlar olsa süper olacak o araç çok güzel gözüküyor umarım öyle yaparsın

Son düzenleme:

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka tampon eki sökülemiyorsa, ızgaralarını siyaha boyat çok daha güzel durur. ön tampona da petek uygulaması yapsan 10 numero olur yeminle :)

kolay gelsin...