Zlz coupe latİf usta

latif_usta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
latif usta bazıları spoilerin boyandığınada inanmıyor fotograf çektiysen paylşata görsünler...:D

abı yok cekmedım plastık hammaddeden oldugu için bıraz toz yapıstı yarın öğlene kadar dukkanda ben olmıyacagım hastaneye gıdıyorum ordakı elemana soyledım pasta yapıcak sabahtan sana oyle teslım edıcekler boya numarası nv676 fuluance boyası hafif metalli siyah ayna kapaklarında tamam jantıda hallettım abim

latif_usta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Latif usta ile buluştuk sanayide boyacıdayız picasso diye seslendim. Malzemeci bakıyor ne diyor bu adam diye:)

Boşa demedim picasso işte:D

eren hayırdır ara gazı veriyon boyanıcak parcamı var ama senın canın sagolsun sen arabayı toparla komple cılan benden

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Az bekleyin ;)

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eren hayırdır ara gazı veriyon boyanıcak parcamı var ama senın canın sagolsun sen arabayı toparla komple cılan benden

Yok be moruk bi aynalarımız var biliyorsun oda dert değil. Bir ara hallederiz. Sıra ona gelene kadar:)

Allah razı olsun moruk. Senin meseleyi valide ile konuştum yarın kurcalayacak bakalım...

latif_usta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yarın ben fizik tedaviye gıtcem bakalım onlar hangı rotgenı ısteyecekler ona gore ben sana alo derım kardesım sagolasın

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halil abi spoileri de benim arabanın rengine boyatmışsın.Sana olmaz o bana ver :D :D :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abı yok cekmedım plastık hammaddeden oldugu için bıraz toz yapıstı yarın öğlene kadar dukkanda ben olmıyacagım hastaneye gıdıyorum ordakı elemana soyledım pasta yapıcak sabahtan sana oyle teslım edıcekler boya numarası nv676 fuluance boyası hafif metalli siyah ayna kapaklarında tamam jantıda hallettım abim
Bende işyerindeyim gelebilirsem akşam gelirim zaten sende orda olursun o zamana kadar...:eyv
Halil abi spoileri de benim arabanın rengine boyatmışsın.Sana olmaz o bana ver :D :D :D
Canın saolsun Armağan ama senin arabaya büyük gelmez mi...:)

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Saolasın abi gönlünün bolluğu yeter.Bizimki işin şakası.

Onun yeri bulutun poposu :)