ZLZ Coupe Pandizot ve Ses Sistemi Çalışmamız

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Montaj öncesi son hazırlıklar tamam beğendinizmi veya önerileriniz varmı?

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
​Hani Satacakdın Arkadaş Karar Ver Da Hadi Kolay Gele Yine Operasyon Yine Action

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi parası nakit dip fiyat 14.000 tl. Veren olursa gene satacam. Bunlar hobi çalışmaları :D Boyaya kadar alan alır boyadan sonra vermem :D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Abi parası nakit dip fiyat 14.000 tl. Veren olursa gene satacam. Bunlar hobi çalışmaları :D Boyaya kadar alan alır boyadan sonra vermem :D

Hep Kafa Kilid Bende Pazartesi Satışını Kesin Yapacağım Arabanın Bakımını Cumartesi Yaptırmıştım Bakımsız Teslim Etmem Abi
Vatandaş Bakımı Yapılmışa Konsun Maksat
hehe hehe hehe hehe hehe

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla abi desinler diye veya bu araba bakımlı iş yapar diye düşünmeleri için hiçbişey yapmam sende yapma boşver abi ütüyü hehe hehe
Canımı taşıdığı sürece bakımlarını eksik etmem. Nesi varsada söylerim ki alan adam arkamdan küfür etmesin. ZLZ budur aksiliklerde paylaşılır güzelliklerde bakınız kasnak olayı (bu arada kasnak halen mındar. Bulamadık b.ku) hehe

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Valla abi desinler diye veya bu araba bakımlı iş yapar diye düşünmeleri için hiçbişey yapmam sende yapma boşver abi ütüyü hehe hehe
Canımı taşıdığı sürece bakımlarını eksik etmem. Nesi varsada söylerim ki alan adam arkamdan küfür etmesin. ZLZ budur aksiliklerde paylaşılır güzelliklerde bakınız kasnak olayı (bu arada kasnak halen mındar. Bulamadık b.ku) hehe

İnşallah Bulursun Aynen Öyle Bende Bindiğim Sürece Bakımını İhtiyacını Karşılarım Hiç Boş Depoyla Bile Araba Satmadım Hep Full Yada Fulle Yakındı Arabayı Satacam Diye Yakıtı 10 Liralık Almam Yani Yapı Demek Ki Aytuğ Müdür Bulur O Kasnağı Darla Onu Sen

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakalım kısmet inşallah onuda halledecez.

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
pulat ben bugun bir pandizot daha gördüm orda:D
bu konu dun acılmıs seriye gecip bunları satıyomusun yoksa takıyorum hesabı:D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı konu yav aşama aşama da :D