ZMM Clio Uyandı

Inferno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sana bi araba buldum kalkman için. F7R ile denemek sağlıklı sonuç vermez gene de deneyelim dersen tabi ki seve seve. Bahsettiğim araç Fiat bravo 1.6 16v 105 hp. Hava filitresi, kat ve orta susturucu iptali, 15" ofsetli jantları dışında zır stock. Daha sahibiyle görüşmedim gerçi ama oda benim gibi pek geri vitesi yoktur. Daha önce benim megane 2 ile denemiştik ve feci hüsrana uğratmıştı beni :)

ilk ben dedim banane :D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla şu an Türkiye de bundan daha bakımlı orjinal bi bravo yoktur emin ol Armağan kardeşim. Normal şartlarda bravonun 115 hp lik megane 2 karşısında uzunda özellikle şansı yoktur derlerdi hep ama bu araç arkamda frene basmak zorunda kaldığı halde geriden gelip güle oynaya uzadı yanımdan ki süratim 170 lerdeydi :) Nette videoları var bulursam koyarım buraya.

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla şu an Türkiye de bundan daha bakımlı orjinal bi bravo yoktur emin ol Armağan kardeşim. Normal şartlarda bravonun 115 hp lik megane 2 karşısında uzunda özellikle şansı yoktur derlerdi hep ama bu araç arkamda frene basmak zorunda kaldığı halde geriden gelip güle oynaya uzadı yanımdan ki süratim 170 lerdeydi :) Nette videoları var bulursam koyarım buraya.

Abi megane 2 ayrı dünya.Clio çok farklı.Megane çok ağır kanlı araç. Ama gene de çok temiz diyorsan denensin biz de yeninden ölçüp tartmış oluruz.

Benim denememdekinde filtre egzoz kısa vardı.Şuan o arkadaş gene bi bravo aldı senin arakaşdın gibi gayet temiz 80binde falan tamamen orj.Bunu da biraz mıncıklarsa bu aldığyla da ben denerim bakarım eskisine göre farka :)

Bu arada arkadaşın konu mındar olmuş azıcık.Kusurumuza bakmaz umarım :)