ZZ Clio Bahar temizliği

efecelebi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerine sağlık Gökalp' cim, fişek gibi görünüyor ZZ, yalnız şu vites körüğünü değiştirsen :)

Birde direksiyon simidiyle göbeği arasında görünen farkı kaybetmek için deri kaplasan nasıl olur?

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuş maşallah kardeşim...:eyv ayna kapaklarını orjinal renge boyaman iyi olmuş...şu jantlarıda değiştirdinmi ilerde dadından yinmez :D

ToNy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş pampa, qw
Kocaman maşAllah zz ye...qw

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu hafta yada haftaya ben de bır pasta cila yapayım,havalar ısındı .
kesinlikle yap ;)
heyt bee masallah zz ye:)
abi yine simotayi takmissin, yeni farkettim. neden cikardin ki digerini begenmedin heralde:)
eyvallah kardesim bu daha fazla ötüyo diger filtre büyük geldi motora bence hiç ses alamadım :)
eyvallah abicim :)
Ellerine sağlık Gökalp' cim, fişek gibi görünüyor ZZ, yalnız şu vites körüğünü değiştirsen :)

Birde direksiyon simidiyle göbeği arasında görünen farkı kaybetmek için deri kaplasan nasıl olur?
eyvallah kardesim saolasın vites körüğüm dikildi arkadaşımda gidip alamadım daha, direksiyon kaplatma aklımda bundan sonraki ilk işlem o olcak

güzel olmuş maşallah kardeşim...:eyv ayna kapaklarını orjinal renge boyaman iyi olmuş...şu jantlarıda değiştirdinmi ilerde dadından yinmez :D
eyvallah saolasın kardesim ayna kapakları araba komple boyanırken boyandı artık baska boya işimiz yok boyle kalcak :) jant konusu boyle devam kardeşim belki ZZ ile vedalaşırım çocuk olunca dar gelebilir :)
Çok güzel olmuş pampa, qw
Kocaman maşAllah zz ye...qw
eyvallah kankam benim Allah razı olsun :)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
temizlik olayı zevkli iş.. bende önümüzdeki hafta içinde 2 arabayada girişicem...

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
temizlik olayı zevkli iş.. bende önümüzdeki hafta içinde 2 arabayada girişicem...

Bencede zevkli ama uygun yer olması gerekir ben evin önünde yaptım tamda istediğim gibi olmadı devamlı araba geçiyor filan sizin oralar eminimki daha uygundur kardeşim :)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede zevkli ama uygun yer olması gerekir ben evin önünde yaptım tamda istediğim gibi olmadı devamlı araba geçiyor filan sizin oralar eminimki daha uygundur kardeşim :)

abi biz gece yıkama kapatıyoruz buzdolabına stok çekmedikce girişmiyoruz bu işe :D :beer