tanseler
Tepki puanı
2

Profil Mesajları Son Etkinlikler Gönderiler Hakkında

 • Selam hocam, şu yakıt borusu için geldim, özel mesaj gönderemiyorum sanırım, istanbul’dayım
  Sayin hocam siteye bir konu actim fluence aracima esp montaji yapacagim. Bu surecte yardimci olur musunuz yalnizca teorik bilgi olarak. Hatta yardimci olmasi acisindan video ile youtube da da yayimlayabilirsiniz.
  Tansel hocam selamlar. Istanbul da mi ikamet ediyorsunuz acaba? Fluence'min direksiyonu sürekli sağa dönüyor. Kalibrasyonunu yapmak gerekiyor sanirim anladığım kadarı ile. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

  Teşekkürler.
  Aracım Renoult Fluence 2014 model. Geçtiğimiz günlerde aracıma sesi iyileştirmek istedim ve orijinal teybine 1 amplifikatör, 4 tane kapı hoparlörü ve 1 tane de sub-woofer bağlayarak sesi güçlendirmeye çalıştım. Kendi orijinal kapı hoparlörleri söküp yerine başka marka 4 tane hoparlör bağladım. Ayrıca teybin amplifikatör çıkışı olmadığından dolayı da 4 tane çıkış için 2 tane “cadence” marka çevirici kullandım.
  Tüm bunları yaptıktan ve aracı çalıştırdıktan sonra teybi açmak istediğimde 2 saniye kadar ses geliyor sonra ses gidiyor. Tabi teyp bu arada açık ekran görüntüsü de var. Bu durumu görünce deneme yanılma yoluyla farklı bir yöntem buldum; arabayı çalıştırmadan teybi açtığımda hiçbir sıkıntı olmadan müzik sesi normal bir şekilde geliyor.
  Burada çözmek istediğim sorun arabayı çalıştırdıktan sonra teybi açtığımda sesin sürekli olarak gelmesini istiyorum. Hoparlör ve tesisatı bağlamadan önce böyle bir sorun yoktu. Çevremdeki birkaç elektronikçiye de sordum fakat bir bilgi alamadım.
  Mrb'lar. Anahtarsiz çalıştırma dediğiniz kart ile giriş yapmadan kapı kolundaki düğme ile aracı açıp kart takmadan aracı çalıştırmak değil mi ?
  selam reis bu muhabbet shbet bölümüne oyun açabilirmiyim online olan arkadaşlar devemlı oynarlar mesela
  1.Şuan Ne Müzik Dinliyorsunuz
  2.Üsteki Üyenin Neyini Sevdiniz A Avartası B İmzası C Tavırları
  3.Ne Marka Telefon Kullanıyorsunuz
  4.Bir Ihsız Adaya Düşseniz Yanınızda Olacak 3 Şey Ne Olurdu
  5.En Sevdiğniz Yemekler Nelerdir?
  6.Nerelisiniz?

  Bu Tarz Oyunları Açabılırmıyım?
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst