clio 4 silecek süpürgesi

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni bir silecek ihtiyacı olduğundan silecek modellerine bakarken hybird modeli ile karşılaştım Ankara en ucuz (G*m*a) alışveriş mekezinde oldukça kaliteli ve sağlama benziyor. İçinde aparat olmadığı için alamadım eski model arabalara uygundu. Geçmeli kancalı model muz modelden hiç memnun değilim en fazla 1 sene iyi devamı yok . Aklıma gelen aparatları olan bi silecek alsam bununla değiştirme ve kullanma imkanı olur mu?
Deneyen aranızda olan var mı?

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğiniz şekilde değiştirmeli nasıl olur bilmiyorum ama. Ben internet üzerinden rbw marka ön ve arka silecek aldım. Dün sağanak yağmur vardı performansından memnun kaldım. Ama uzun vadeli performansı ne olur bilmiyorum. Ilk izlenim olarak sessiz çalışıyordu ve iyi temizliyordu. Ön takım 25 tl arka tek 17 tl ye getirttim

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Silecek olayı nasıl bir olay anlamis değilim. Zira dayimda 2006 model golf var hala aynı silecek var üzerinde hem sessiz çalışıyor hemde iz biraktigini da görmedim bugune kadar. Kendi aracima nerdeyse her kis bir takim alıyorum. Bosch markasindan tutun da en dandigine kdar denemedigim marka kalmadı artık.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hybrid marka biraz önce aldım 26" ve 14" bi takımda yakında muz aparatlı alarak bi bakacam inşallah kullanabilirim detay vs resim atarım tabi becere bilirsem

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Denemediğim yol kalmadı. Mecbur muz silecek alarak kullanmaya devam

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
içinde aparatlar var mı ?

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İçinde aparatlar yoktu. Hybrid cinsi silecekte kendim bir takım muz sikecek aldım ondaki aparatları uydurmaya çalıştım kesip biçmekte olmadı.

must82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Silecek olayı nasıl bir olay anlamis değilim. Zira dayimda 2006 model golf var hala aynı silecek var üzerinde hem sessiz çalışıyor hemde iz biraktigini da görmedim bugune kadar. Kendi aracima nerdeyse her kis bir takim alıyorum. Bosch markasindan tutun da en dandigine kdar denemedigim marka kalmadı artık.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocam https://www.boschwiperblades.com/ şu anki aracımı alır almaz değiştirmiştim. Bosch aerotwin taktım halen daha sorunsuz kullanıyorum ses yok, iz yok. Ancak bu sileceklerde şöyle bir durum var. Aerotwin in ECO olanı var ondan almıcaksınız. Doğrudan Aerotwin alacaksınız. Ben aldığımda 80 tl idi çifti.

emre06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş